Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Invictus Elixir →

Rabanne Invictus Elixir Parfum for Men - 3.4 oz / 100 ml

Rabanne Invictus Elixir Parfum for Men - 3.4 oz / 100 ml

$142.99

At typical
Size
100 ml($1.43/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
56 minutes ago
Get this deal at Maple Prime ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Maple Prime Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

9 price checks between Aug 13, 2026 and Sep 29, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$168.99$136.99AVG $150.30Aug 13, 2026Sep 29, 2026
Aug 13, 2026 $168.99Sep 29, 2026 $142.99fell $26.00 (15.4%)

Range over this window: $136.99 to $168.99. Averaging $150.30, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Riiffs Season Drift

    100 ml · EDP

    $28.99$65.00$0.29/ml

    at Maple Prime

    over usual

  • Issey Miyake Le Sel D'issey

    100 ml · EDP

    $65.99$135.00$0.66/ml

    at Maple Prime

    $22.20 cheaper than the next best store

    tracked low

  • Ralph Lauren Polo Blue

    125 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at Maple Prime

  • Fragrance One Most Masculine

    100 ml · Extrait

    $239.99$559.00$2.40/ml

    at Maple Prime

  • Lattafa Fire On Ice

    110 ml · EDP

    $25.99$65.00$0.24/ml

    at Maple Prime

    tracked low

  • Police Rich Girl

    100 ml · EDP

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Maple Prime

    tracked low

  • Issey Miyake Le Sel D'issey

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at Maple Prime

  • Al Haramain Amber Oud Carbon

    200 ml · EDP · Tester

    $71.99$250.00$0.36/ml

    at Maple Prime

    tracked low