Daily Fragrance Scout
Rihanna Rogue bottle

Rihanna Rogue

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Rihanna Rogue is $24.99 for 75 ml at Fragrance Outlet ($0.33/ml, read 2 hours ago), the only retailer we track with it in stock.

Per millilitre the 125 ml works out at $0.40/ml against $0.33/ml for the 75 ml, so the 75 ml is the better value at today's prices.

The lowest we have recorded for the 75 ml in 3 days of tracking is $24.99 on Sep 28; which is where it sits now.

Lowest price
$24.99

75 ml · 1 provider

Average price
$0.37/ml

per ml: 2 sizes cannot share a dollar average

Best value
$0.33/ml

at 75 ml

Biggest discount
−49%

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 75 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$24.99
Sep 28, 20264 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$24.99
Average now:
$24.99
Trend:
flat

Rihanna Rogue: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Rihanna Rogue?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $24.99 for the 75 ml bottle at Fragrance Outlet (read 2 hours ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
How much does Rihanna Rogue cost?
Rihanna Rogue starts at $24.99 for a 75 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Rihanna Rogue?
The best value we track is $0.33/ml per millilitre at the 75 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Rihanna Rogue cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Rihanna

Other Rihanna fragrances we price across providers.

  • Rihanna

    2 providers

    Crush

    EDP · Women

    Bottle size for Rihanna Crush

    $49.99$0.50/ml

  • Rihanna

    1 provider

    Reb'L Fleur

    EDP · Women

    Bottle size for Rihanna Reb'L Fleur

    $25.99$0.87/ml

  • Rihanna

    1 provider

    Ri Ri

    EDP · Women

    Bottle size for Rihanna Ri Ri

    $49.99$0.50/ml

  • Rihanna

    1 provider

    Fenty Beauty Perfume

    EDP

    Bottle size for Rihanna Fenty Beauty Perfume

    $115.95$1.55/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Armaf

    4 providers

    Club de Nuit Intense

    EDP

    Bottle size for Armaf Club de Nuit Intense

    $9.09$1.14/ml

    $34.99$0.33/ml

    $84.95$0.42/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Calvin Klein

    2 providers

    Be

    EDT · Men

    Bottle size for Calvin Klein Be

    $55.99$1.24/ml

    $54.95$0.55/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $65.95$0.33/ml

  • Franck Boclet

    1 provider

    Absinthe

    EDP

    Bottle size for Franck Boclet Absinthe

    $83.00$0.33/ml

  • Dolce & Gabbana

    1 provider

    K Cologne

    EDP · Men

    Bottle size for Dolce & Gabbana K Cologne

    $42.95$0.43/ml

    $65.95$0.33/ml