Armaf
4 providers
Odyssey Mandarin Sky Limited Edition
EDP
$21.69$0.36/ml
$29.95$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml

Lowest live price · 30 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Armaf Club De Nuit Imperiale is $23.09 for 30 ml at FragranceNet ($0.77/ml, read 2 hours ago), compared across 2 retailers.
Per millilitre the 110 ml works out at $0.59/ml against $0.77/ml for the 30 ml, so the 110 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 30 ml in 6 days of tracking is $23.09 on Sep 25; which is where it sits now.
30 ml · 2 providers
per ml: 3 sizes cannot share a dollar average
at 110 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Fragrance Outlet | FragranceNet | Intense Oud | Average |
|---|---|---|---|---|
| 8 mlbest $1.40/ml | not carried | $11.19bestMinitracked lowread Sep 30, 2026, 23:32 UTC | not carried | $11.19across 1 provider |
| 30 mlbest $0.77/ml | not carried | $23.09besttracked lowread Sep 30, 2026, 23:32 UTC | not carried | $23.09across 1 provider |
| 105 ml | not carried | not carried | sold out | - |
| 110 mlbest $0.59/ml | $64.99best−7%read Oct 1, 2026, 00:17 UTC | not carried | not carried | $64.99across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Other Armaf fragrances we price across providers.
Armaf
4 providers
EDP
$21.69$0.36/ml
$29.95$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml
Armaf
3 providers
EDP · Women
$28.99$0.29/ml
best of 3 providers at 100 ml
Armaf
3 providers
EDP · Men
$27.99$0.28/ml
best of 3 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within middle eastern & arabian.
Al Haramain
2 providers
EDP · Unisex
$58.95$0.59/ml
best of 2 providers at 100 ml
Al Haramain
3 providers
EDP · Men
$16.79$2.10/ml
$49.95$0.83/ml
best of 2 providers at 60 ml
$70.95$0.60/ml
best of 3 providers at 118 ml