Armaf
4 providers
Odyssey Mandarin Sky Limited Edition
EDP
$21.69$0.36/ml
$29.95$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml

Lowest live price · 110 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Sep 30, 2026: the cheapest full bottle of Armaf Infinity Silver is $44.79 for 110 ml at FragranceNet ($0.41/ml, read 2 hours ago), the only retailer we track with it in stock.
110 ml · 1 provider
across 0 providers at 105 ml
at 110 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Intense Oud | Average |
|---|---|---|---|
| 105 ml | not carried | sold out | - |
| 110 mlbest $0.41/ml | $44.79besttracked lowread Sep 30, 2026, 23:32 UTC | not carried | $44.79across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 21, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Armaf fragrances we price across providers.
Armaf
4 providers
EDP
$21.69$0.36/ml
$29.95$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml
Armaf
3 providers
EDP · Women
$28.99$0.29/ml
best of 3 providers at 100 ml
Armaf
3 providers
EDP · Men
$27.99$0.28/ml
best of 3 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within middle eastern & arabian.
Al Haramain
2 providers
Extrait
$16.09$2.01/ml
$49.99$0.67/ml
$59.99$0.60/ml
$83.99$0.42/ml
Al Haramain
2 providers
EDP · Unisex
$39.95$0.67/ml
best of 2 providers at 60 ml
$49.99$0.50/ml
$75.95$0.64/ml
$72.99$0.36/ml