Christian Dior
3 providers
Eau Sauvage
EDT · Men
$99.99$2.00/ml
best of 2 providers at 50 ml
$130.95$1.31/ml
best of 2 providers at 100 ml
$192.49$0.96/ml

Lowest live price · 50 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Sep 30, 2026: the cheapest full bottle of Christian Dior Dior Homme is $160.29 for 50 ml at FragranceNet ($3.21/ml, read 2 hours ago), the only retailer we track with it in stock.
Per millilitre the 75 ml works out at $2.52/ml against $3.21/ml for the 50 ml, so the 75 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 50 ml in 50 days of tracking is $160.29 on Aug 11; which is where it sits now.
50 ml · 1 provider
per ml: 3 sizes cannot share a dollar average
at 75 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 7 mlbest $4.70/ml | $32.89bestMinitracked lowread Sep 30, 2026, 18:33 UTC | $32.89across 1 provider |
| 50 mlbest $3.21/ml | $160.29besttracked lowread Sep 30, 2026, 18:33 UTC | $160.29across 1 provider |
| 75 mlbest $2.52/ml | $188.99besttracked lowread Sep 30, 2026, 18:33 UTC | $188.99across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 17, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Christian Dior fragrances we price across providers.
Christian Dior
3 providers
EDT · Men
$99.99$2.00/ml
best of 2 providers at 50 ml
$130.95$1.31/ml
best of 2 providers at 100 ml
$192.49$0.96/ml
Christian Dior
3 providers
EDC · Men
$17.49$2.19/ml
$119.69$1.60/ml
$117.95$0.94/ml
best of 3 providers at 125 ml
$181.99$0.91/ml
Christian Dior
3 providers
EDT · Men
$107.95$2.16/ml
$125.99$1.26/ml
best of 3 providers at 100 ml
$181.95$0.91/ml
best of 3 providers at 200 ml
Christian Dior
3 providers
EDP · Women
$127.39$4.25/ml
$124.95$2.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$174.99$2.19/ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.