Daily Fragrance Scout

Christina Aguilera By Night Perfume

Eau de ParfumWomen

As of Oct 2, 2026: no full bottle of Christina Aguilera By Night Perfume is in stock at the 1 retailer we track; the 15 ml decant is $8.95.

In stock now

No full bottle of Christina Aguilera By Night Perfume is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, from the same part of the catalog.

  • Montale

    7 providers

    Intense Cafe

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Intense Cafe

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $59.99$0.60/ml

    best of 6 providers at 100 ml

  • Mancera

    5 providers

    Sicily

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Sicily

    $135.00$2.25/ml

    $70.95$0.60/ml

    $79.97$0.67/ml

    best of 3 providers at 120 ml

  • Al Haramain

    3 providers

    Amber Oud Rouge

    EDP · Men

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Rouge

    $16.79$2.10/ml

    $49.95$0.83/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $70.95$0.60/ml

    best of 3 providers at 118 ml

  • Montale

    3 providers

    Arabians Rose Leather

    EDP

    Bottle size for Montale Arabians Rose Leather

    $59.99$0.60/ml

    best of 3 providers at 100 ml

Lowest price
$8.95

15 ml · decant only

Average price
$8.95

across 1 provider at 15 ml

Best value
$0.60/ml

at 15 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 15 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$8.95
Sep 21, 202612 observationsOct 2, 2026
Lowest:
$8.95
Average now:
$8.95
Trend:
flat

More from Christina Aguilera

Other Christina Aguilera fragrances we price across providers.

  • Christina Aguilera

    1 provider

    Moonlight Bloom

    EDP · Women

    Bottle size for Christina Aguilera Moonlight Bloom

    $13.99$0.47/ml

  • Christina Aguilera

    1 provider

    Inspire Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Christina Aguilera Inspire Perfume

    $24.95$0.33/ml

  • Christina Aguilera

    1 provider

    Infinite Xtina

    Mist · Women

    Bottle size for Christina Aguilera Infinite Xtina

    $13.29$0.06/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Montale

    7 providers

    Intense Cafe

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Intense Cafe

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $59.99$0.60/ml

    best of 6 providers at 100 ml

  • Mancera

    5 providers

    Sicily

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Sicily

    $135.00$2.25/ml

    $70.95$0.60/ml

    $79.97$0.67/ml

    best of 3 providers at 120 ml

  • Al Haramain

    3 providers

    Amber Oud Rouge

    EDP · Men

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Rouge

    $16.79$2.10/ml

    $49.95$0.83/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $70.95$0.60/ml

    best of 3 providers at 118 ml

  • Montale

    3 providers

    Arabians Rose Leather

    EDP

    Bottle size for Montale Arabians Rose Leather

    $59.99$0.60/ml

    best of 3 providers at 100 ml