Clean
3 providers
Fresh Linens Perfume
EDP
$20.29$0.68/ml
best of 2 providers at 30 ml
$22.39$0.37/ml
best of 2 providers at 60 ml
$25.95$0.40/ml
Lowest live price · 65 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Clean Shower Fresh Perfume is $23.95 for 65 ml at FragranceShop ($0.37/ml, read Oct 3, 2026, 20:46 UTC), compared across 2 retailers.
65 ml · 2 providers
per ml: 3 sizes cannot share a dollar average
at 65 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | FragranceShop | Average |
|---|---|---|---|
| 30 mlbest $0.84/ml | $25.19bestread Oct 3, 2026, 21:30 UTC | not carried | $25.19across 1 provider |
| 60 mlbest $0.58/ml | $34.99bestread Oct 3, 2026, 21:30 UTC | not carried | $34.99across 1 provider |
| 65 mlbest $0.37/ml | not carried | $23.95besttracked lowread Oct 3, 2026, 20:46 UTC | $23.95across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 3, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Not enough price history for 30 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.
Other Clean fragrances we price across providers.
Clean
3 providers
EDP
$20.29$0.68/ml
best of 2 providers at 30 ml
$22.39$0.37/ml
best of 2 providers at 60 ml
$25.95$0.40/ml
Clean
2 providers
EDP · Unisex
$17.99$0.60/ml
best of 2 providers at 30 ml
$34.99$0.58/ml
best of 2 providers at 60 ml
Clean
2 providers
EDP · Unisex
$13.99$1.75/ml
$69.29$1.39/ml
$54.95$0.55/ml
best of 2 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Hugo Boss
3 providers
EDT · Men
$9.79$1.96/ml
$13.29$1.66/ml
$29.39$0.65/ml
best of 2 providers at 45 ml
$49.95$0.50/ml
best of 3 providers at 100 ml
$74.19$0.37/ml
Mont Blanc
3 providers
EDP · Men
$7.69$1.54/ml
$32.89$0.55/ml
best of 3 providers at 60 ml
$37.09$0.37/ml
best of 3 providers at 100 ml
$90.29$0.45/ml
Issey Miyake
2 providers
EDT · Men
$12.99$2.60/ml
$11.89$1.49/ml
$25.19$1.26/ml
$28.69$0.72/ml
best of 2 providers at 40 ml
$34.99$0.78/ml
$38.49$0.51/ml
best of 2 providers at 75 ml
$47.59$0.48/ml
$56.69$0.45/ml
best of 2 providers at 125 ml
$73.49$0.37/ml
best of 2 providers at 200 ml