Daily Fragrance Scout
Demeter First Kiss bottle

Demeter First Kiss

Eau de CologneUnisex

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Demeter First Kiss is $22.39 for 118 ml at FragranceNet ($0.19/ml, read Oct 3, 2026, 13:35 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$22.39

118 ml · 1 provider

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
$0.19/ml

at 118 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 118 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 118 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

Demeter First Kiss: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Demeter First Kiss?
The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $22.39 for the 118 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 13:35 UTC), compared across 1 retailer. Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
How much does Demeter First Kiss cost?
Demeter First Kiss starts at $22.39 for a 118 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Demeter First Kiss?
The best value we track is $0.19/ml per millilitre at the 118 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Demeter First Kiss cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Demeter

Other Demeter fragrances we price across providers.

  • Demeter

    3 providers

    Oud

    EDC · Unisex

    Bottle size for Demeter Oud

    $24.49$0.21/ml

    best of 3 providers at 118 ml

  • Demeter

    3 providers

    Sunshine

    EDC · Unisex

    Bottle size for Demeter Sunshine

    $23.09$0.20/ml

    best of 3 providers at 118 ml

  • Demeter

    3 providers

    Orange Blossom

    EDC · Unisex

    Bottle size for Demeter Orange Blossom

    $26.59$0.23/ml

    best of 3 providers at 118 ml

  • Demeter

    3 providers

    Linen

    EDC · Unisex

    Bottle size for Demeter Linen

    $24.49$0.21/ml

    best of 3 providers at 118 ml