Daily Fragrance Scout
Etat Libre D'Orange Eau De Protection by Etat Libre d' Orange X 20 bottle

Etat Libre D'Orange Eau De Protection by Etat Libre d' Orange X 20

Eau de ParfumWomen

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Etat Libre D'Orange Eau De Protection by Etat Libre d' Orange X 20 is in stock at the 1 retailer we track; the 2 ml decant is $89.59.

In stock now

No full bottle of Etat Libre D'Orange Eau De Protection by Etat Libre d' Orange X 20 is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Etat Libre D'Orange first.

  • Etat Libre D'Orange

    2 providers

    Sous Le Pont Mirabeau

    EDP · Women

    Bottle size for Etat Libre D'Orange Sous Le Pont Mirabeau

    $2.50$1.25/ml

    $130.00$2.60/ml

    $200.00$2.00/ml

  • Etat Libre D'Orange

    2 providers

    Above The Waves

    EDP · Unisex

    Bottle size for Etat Libre D'Orange Above The Waves

    $130.00$2.60/ml

    $136.49$1.36/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Etat Libre D'Orange

    1 provider

    Roland Mouret Une Amourette

    EDP

    Bottle size for Etat Libre D'Orange Roland Mouret Une Amourette

    $95.19$0.95/ml

Lowest price
$89.59

2 ml · decant only

Average price
$89.59

across 1 provider at 2 ml

Best value
$44.80/ml

at 2 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 11, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 2 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$89.59
Aug 11, 202649 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$89.59
Average now:
$89.59
Trend:
flat

More from Etat Libre D'Orange

Other Etat Libre D'Orange fragrances we price across providers.

  • Etat Libre D'Orange

    2 providers

    Sous Le Pont Mirabeau

    EDP · Women

    Bottle size for Etat Libre D'Orange Sous Le Pont Mirabeau

    $2.50$1.25/ml

    $130.00$2.60/ml

    $200.00$2.00/ml

  • Etat Libre D'Orange

    2 providers

    Above The Waves

    EDP · Unisex

    Bottle size for Etat Libre D'Orange Above The Waves

    $130.00$2.60/ml

    $136.49$1.36/ml

    best of 2 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Jo Malone

    1 provider

    Musk Memento

    EDC · Women

    Bottle size for Jo Malone Musk Memento

    $783.99$26.13/ml

  • Roja

    1 provider

    Lost in Paris

    EDP · Unisex

    Bottle size for Roja Lost in Paris

    $1,295.00$12.95/ml

  • Amer

    1 provider

    Oud de Chypre

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Amer Oud de Chypre

    $20.99$20.99/ml

    $560.00$11.20/ml

  • Roja

    1 provider

    Elysium Pour Homme

    Parfum · Men

    Bottle size for Roja Elysium Pour Homme

    $555.00$11.10/ml