Etat Libre D'Orange
2 providers
Sous Le Pont Mirabeau
EDP · Women
$2.50$1.25/ml
$130.00$2.60/ml
$200.00$2.00/ml

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Etat Libre D'Orange Soul Of My Soul by Etat Libre d' Orange is in stock at the 1 retailer we track; the 2 ml decant is $6.99.
No full bottle of Etat Libre D'Orange Soul Of My Soul by Etat Libre d' Orange is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Etat Libre D'Orange first.
Etat Libre D'Orange
2 providers
EDP · Women
$2.50$1.25/ml
$130.00$2.60/ml
$200.00$2.00/ml
Etat Libre D'Orange
2 providers
EDP · Unisex
$130.00$2.60/ml
$136.49$1.36/ml
best of 2 providers at 100 ml
Etat Libre D'Orange
1 provider
EDP · Unisex
$79.79$1.77/ml
$93.79$0.94/ml
2 ml · decant only
across 1 provider at 2 ml
at 2 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 2 mlbest $3.50/ml | $6.99bestDecanttracked lowread Oct 1, 2026, 07:18 UTC | $6.99across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 11, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Etat Libre D'Orange fragrances we price across providers.
Etat Libre D'Orange
2 providers
EDP · Women
$2.50$1.25/ml
$130.00$2.60/ml
$200.00$2.00/ml
Etat Libre D'Orange
2 providers
EDP · Unisex
$130.00$2.60/ml
$136.49$1.36/ml
best of 2 providers at 100 ml
Etat Libre D'Orange
1 provider
EDP · Women
$89.59$44.80/ml
Etat Libre D'Orange
1 provider
EDP · Unisex
$6.29$3.15/ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Roja
4 providers
Parfum · Unisex
$13.99$13.99/ml
$6.99$3.50/ml
$54.99$11.00/ml
$66.49$6.65/ml
best of 2 providers at 10 ml
$189.00$3.78/ml
best of 3 providers at 50 ml
Matiere Premiere
3 providers
Extrait · Unisex
$7.99$7.99/ml
$320.00$6.40/ml
$349.99$3.50/ml
best of 2 providers at 100 ml
Liis
2 providers
EDP · Unisex
$8.99$8.99/ml
$39.99$8.00/ml
$69.99$7.00/ml
$175.00$3.50/ml
best of 2 providers at 50 ml