Etat Libre D'Orange
2 providers
Sous Le Pont Mirabeau
EDP · Women
$2.50$1.25/ml
$130.00$2.60/ml
$200.00$2.00/ml

Lowest live price · 100 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Etat Libre D'Orange Frustration is $285.00 for 100 ml at Twisted Lily ($2.85/ml, read under an hour ago), the only retailer we track with it in stock.
100 ml · 1 provider
across 1 provider at 100 ml
at 100 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Twisted Lily | Average |
|---|---|---|
| 100 mlbest $2.85/ml | $285.00besttracked lowread Oct 1, 2026, 03:15 UTC | $285.00across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 15, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Etat Libre D'Orange fragrances we price across providers.
Etat Libre D'Orange
2 providers
EDP · Women
$2.50$1.25/ml
$130.00$2.60/ml
$200.00$2.00/ml
Etat Libre D'Orange
2 providers
EDP · Unisex
$130.00$2.60/ml
$136.49$1.36/ml
best of 2 providers at 100 ml
Etat Libre D'Orange
1 provider
EDP · Women
$89.59$44.80/ml
Etat Libre D'Orange
1 provider
EDP · Unisex
$6.29$3.15/ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Boadicea the Victorious
2 providers
EDP · Unisex
$4.99$4.99/ml
$19.99$4.00/ml
$33.99$3.40/ml
$284.89$2.85/ml