Byredo
3 providers
Rose Noir
EDP
$5.99$5.99/ml
$23.99$4.80/ml
$42.99$4.30/ml
$159.00$3.18/ml
$237.29$2.37/ml

Lowest live price · 50 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Byredo Rose of No Man's Land Absolu is $239.99 for 50 ml at Venba Fragrance ($4.80/ml, read 13 days ago), compared across 2 retailers.
The 100 ml ranges from $299.99 at Venba Fragrance to $410.99 at Maple Prime, a $111.00 spread, 27% of the higher price, across 2 sellers.
Per millilitre the 100 ml works out at $3.00/ml against $4.80/ml for the 50 ml, so the 100 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 100 ml in 68 days of tracking is $299.99 on Aug 27; which is where it sits now.
50 ml · 2 providers
per ml: 5 sizes cannot share a dollar average
at 100 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Maple Prime | Olfactory Factory LLC | Venba Fragrance | Average |
|---|---|---|---|---|
| 1 mlbest $11.99/ml | not carried | not carried | $11.99bestDecanttracked lowread Sep 17, 2026, 05:18 UTClast read 13 days ago; price may have changed | $11.99across 1 provider |
| 5 mlbest $9.20/ml | not carried | not carried | $45.99bestDecanttracked lowread Sep 17, 2026, 05:18 UTClast read 13 days ago; price may have changed | $45.99across 1 provider |
| 10 mlbest $8.50/ml | not carried | not carried | $84.99bestDecanttracked lowread Sep 17, 2026, 05:18 UTClast read 13 days ago; price may have changed | $84.99across 1 provider |
| 50 mlbest $4.80/ml | not carried | not carried | $239.99besttracked lowread Sep 17, 2026, 05:18 UTClast read 13 days ago; price may have changed | $239.99across 1 provider |
| 100 mlbest $3.00/ml | $410.99tracked lowread Oct 1, 2026, 05:03 UTC | sold out | $299.99besttracked lowread Sep 17, 2026, 05:18 UTClast read 13 days ago; price may have changed | $355.49across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
8 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Byredo fragrances we price across providers.
Byredo
3 providers
EDP
$5.99$5.99/ml
$23.99$4.80/ml
$42.99$4.30/ml
$159.00$3.18/ml
$237.29$2.37/ml
Byredo
3 providers
EDP · Unisex
$259.00$5.18/ml
best of 2 providers at 50 ml
$410.99$4.11/ml
Byredo
3 providers
EDP · Unisex
$51.79$5.18/ml
$177.79$3.95/ml
$169.00$1.69/ml
best of 3 providers at 100 ml
Byredo
2 providers
EDP · Unisex
$6.99$6.99/ml
$28.99$5.80/ml
$48.99$4.90/ml
$199.49$4.43/ml
$199.99$2.00/ml
best of 2 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within niche.
Parfums de Marly
3 providers
Extrait · Unisex
$7.99$7.99/ml
$299.99$3.00/ml
best of 3 providers at 100 ml
Mind Games
3 providers
Extrait · Unisex
$10.99$10.99/ml
$46.99$9.40/ml
$69.99$7.00/ml
$299.99$3.00/ml
best of 3 providers at 100 ml
Mind Games
3 providers
Extrait · Unisex
$10.99$10.99/ml
$46.99$9.40/ml
$62.99$6.30/ml
$299.99$3.00/ml
best of 3 providers at 100 ml
Mind Games
3 providers
Extrait · Unisex
$9.99$9.99/ml
$39.99$8.00/ml
$69.99$7.00/ml
$299.99$3.00/ml
best of 3 providers at 100 ml