
Exclusive Selection Fancy Blue Lady
Lowest live price · 80 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Exclusive Selection Fancy Blue Lady is $79.99 for 80 ml at Fragrance Outlet ($1.00/ml, read 2 hours ago), the only retailer we track with it in stock.
80 ml · 1 provider
across 1 provider at 80 ml
at 80 ml
full bottle, off list price
Prices by size and provider
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
80 mlbest $1.00/ml
| Size | Fragrance Outlet | Average |
|---|---|---|
| 80 mlbest $1.00/ml | $79.99bestread Oct 1, 2026, 02:48 UTC | $79.99across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Price dynamics: 80 ml
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
- Lowest:
- $79.99
- Average now:
- $79.99
- Trend:
- flat
Exclusive Selection Fancy Blue Lady: questions and answers
- Where is the cheapest place to buy Exclusive Selection Fancy Blue Lady?
- The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $79.99 for the 80 ml bottle at Fragrance Outlet (read 2 hours ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
- How much does Exclusive Selection Fancy Blue Lady cost?
- Exclusive Selection Fancy Blue Lady starts at $79.99 for a 80 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
- What is the price per millilitre of Exclusive Selection Fancy Blue Lady?
- The best value we track is $1.00/ml per millilitre at the 80 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
- Why is Exclusive Selection Fancy Blue Lady cheaper here than in stores?
- The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.
More from Exclusive Selection
Other Exclusive Selection fragrances we price across providers.
Compares at a similar price
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Mont Blanc
3 providers
Explorer Platinum
EDP · Men
$73.95$1.23/ml
best of 2 providers at 60 ml
$99.95$1.00/ml
Profumi di Polignano
2 providers
Wow
EDP · Unisex
$3.99$3.99/ml
$14.99$3.00/ml
$24.99$2.50/ml
$99.97$1.00/ml
best of 2 providers at 100 ml
Mont Blanc
2 providers
Explorer Ultra Blue
EDP · Men
$69.95$1.17/ml
best of 2 providers at 60 ml
$99.95$1.00/ml
best of 2 providers at 100 ml
Al Haramain
2 providers
Amber Oud Tobacco Edition
EDP · Women
$59.99$1.00/ml
best of 2 providers at 60 ml







