Daily Fragrance Scout
Giorgio Armani Armani My Way Floral bottle

Giorgio Armani Armani My Way Floral

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Giorgio Armani Armani My Way Floral is $93.79 for 50 ml at FragranceNet ($1.88/ml, read Oct 3, 2026, 18:49 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$93.79

50 ml · 1 provider

Average price
$19.59

across 1 provider at 8 ml

Best value
$1.22/ml

at 90 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 12, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 50 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 50 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

Giorgio Armani Armani My Way Floral: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Giorgio Armani Armani My Way Floral?
The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $93.79 for the 50 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 18:49 UTC), compared across 1 retailer. Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
How much does Giorgio Armani Armani My Way Floral cost?
Giorgio Armani Armani My Way Floral starts at $93.79 for a 50 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Giorgio Armani Armani My Way Floral?
The best value we track is $1.22/ml per millilitre at the 90 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Giorgio Armani Armani My Way Floral cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Giorgio Armani

Other Giorgio Armani fragrances we price across providers.

  • Giorgio Armani

    5 providers

    Armani Code

    EDT

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Code

    $20.95$1.40/ml

    $41.95$1.40/ml

    best of 3 providers at 30 ml

    $73.32$1.47/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $51.95$0.69/ml

    best of 5 providers at 75 ml

    $69.95$0.56/ml

    best of 5 providers at 125 ml

    $87.04$0.58/ml

    $172.27$0.86/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Giorgio Armani

    4 providers

    Acqua Di Gio

    EDP · Men

    Bottle size for Giorgio Armani Acqua Di Gio

    $34.99$2.33/ml

    $62.99$2.10/ml

    $74.19$1.65/ml

    $75.59$1.51/ml

    $90.99$1.21/ml

    best of 3 providers at 75 ml

    $110.59$1.11/ml

    $65.00$0.52/ml

    best of 3 providers at 125 ml

    $110.59$0.74/ml

    $153.29$0.77/ml

  • Giorgio Armani

    4 providers

    Acqua Di Gio

    EDT

    Bottle size for Giorgio Armani Acqua Di Gio

    $9.99$1.25/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $31.49$2.10/ml

    $51.79$1.73/ml

    best of 3 providers at 30 ml

    $65.99$1.32/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $75.59$0.76/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $139.99$0.70/ml

    best of 3 providers at 200 ml

    $184.99$0.62/ml

  • Giorgio Armani

    4 providers

    Armani Code

    EDP

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Code

    $22.39$2.80/ml

    $34.99$2.33/ml

    $79.95$1.60/ml

    $88.99$1.19/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $90.95$0.73/ml

    best of 4 providers at 125 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Goldfield & Banks

    2 providers

    Pacific Rock Flower

    EDP · Unisex

    Bottle size for Goldfield & Banks Pacific Rock Flower

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $34.99$3.50/ml

    $160.00$3.20/ml

    $245.00$2.45/ml

  • Boadicea the Victorious

    1 provider

    Complex 2020

    Parfum

    Bottle size for Boadicea the Victorious Complex 2020

    $245.00$2.45/ml

  • Christian Dior

    1 provider

    Dior Homme Intense

    EDP · Men

    Bottle size for Christian Dior Dior Homme Intense

    $122.49$2.45/ml

  • Bond No 9

    1 provider

    New Haarlem by Bond No. 9

    EDP · Unisex

    Bottle size for Bond No 9 New Haarlem by Bond No. 9

    $22.39$2.80/ml

    $244.99$2.45/ml