Hugo Boss
3 providers
Boss The Scent
EDT · Men
$35.69$0.79/ml
best of 2 providers at 45 ml
$49.95$0.50/ml
best of 3 providers at 100 ml
$74.19$0.37/ml

Lowest live price · 100 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir is $135.99 for 100 ml at Fragrance Outlet ($1.36/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.
100 ml · 1 provider
across 1 provider at 100 ml
at 100 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Fragrance Outlet | Perfumania | Average |
|---|---|---|---|
| 100 mlbest $1.36/ml | $135.99best−3%read Oct 1, 2026, 05:18 UTC | sold out | $135.99across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Other Hugo Boss fragrances we price across providers.
Hugo Boss
3 providers
EDT · Men
$35.69$0.79/ml
best of 2 providers at 45 ml
$49.95$0.50/ml
best of 3 providers at 100 ml
$74.19$0.37/ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Burberry
3 providers
Parfum · Women
$114.09$2.54/ml
$93.99$1.88/ml
$135.99$1.36/ml
best of 3 providers at 100 ml
Etat Libre D'Orange
2 providers
EDP · Unisex
$130.00$2.60/ml
$136.49$1.36/ml
best of 2 providers at 100 ml