Daily Fragrance Scout
Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024 bottle

Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024 is $114.79 for 50 ml at FragranceNet ($2.30/ml, read under an hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$114.79

50 ml · 1 provider

Average price
$114.79

across 1 provider at 50 ml

Best value
$2.30/ml

at 50 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 16, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 50 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$114.79
Sep 5, 202624 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$114.79
Average now:
$114.79
Trend:
flat

Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $114.79 for the 50 ml bottle at FragranceNet (read under an hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $114.79 a good price for Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024?
The lowest price we have recorded for this listing in the 24 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether FragranceNet is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024 cost?
Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024 starts at $114.79 for a 50 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024?
The best value we track is $2.30/ml per millilitre at the 50 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024?
The lowest price we have recorded for the 50 ml size is $114.79, tracking since Sep 5, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Jean Paul Gaultier La Belle Le EDITION 2024 cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Jean Paul Gaultier

Other Jean Paul Gaultier fragrances we price across providers.

  • Jean Paul Gaultier

    5 providers

    Le Beau Paradise Garden

    EDP · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Beau Paradise Garden

    $4.99$4.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $20.99$2.62/ml

    $22.99$2.30/ml

    $97.99$1.31/ml

    best of 3 providers at 75 ml

    $89.99$0.72/ml

    best of 5 providers at 125 ml

  • Jean Paul Gaultier

    4 providers

    Le Male In Blue

    EDP · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Male In Blue

    $4.99$4.99/ml

    $16.99$3.40/ml

    $25.99$2.60/ml

    $108.49$1.45/ml

    $89.97$0.72/ml

    best of 4 providers at 125 ml

  • Jean Paul Gaultier

    3 providers

    Le Beau

    EDT · Unisex

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Beau

    $4.99$4.99/ml

    $17.99$3.60/ml

    $23.99$2.40/ml

    $91.95$1.23/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $114.95$0.92/ml

  • Jean Paul Gaultier

    3 providers

    Divine Elixir

    Parfum

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Divine Elixir

    $125.29$2.51/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $133.99$1.34/ml

    best of 2 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Mind Games

    3 providers

    Queening

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Queening

    $6.99$6.99/ml

    $53.99$5.40/ml

    $229.99$2.30/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Azrak

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Azrak

    $6.99$6.99/ml

    $26.99$5.40/ml

    $46.99$4.70/ml

    $229.99$2.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mind Games

    2 providers

    J'Adoube

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games J'Adoube

    $8.99$8.99/ml

    $37.99$7.60/ml

    $67.99$6.80/ml

    $229.99$2.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mind Games

    2 providers

    Blockade

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Blockade

    $8.99$8.99/ml

    $37.99$7.60/ml

    $61.99$6.20/ml

    $229.99$2.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml