Kenzo
3 providers
Amour
EDP · Women
$83.99$2.80/ml
$33.95$0.68/ml
$41.95$0.42/ml
best of 2 providers at 100 ml

Lowest live price · 110 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Kenzo Homme Indigo is $68.99 for 110 ml at Maple Prime ($0.63/ml, read 2 hours ago), compared across 2 retailers.
The 110 ml ranges from $68.99 at Maple Prime to $69.99 at FragranceNet, a $1.00 spread, 1% of the higher price, across 2 sellers.
The lowest we have recorded for the 110 ml in 49 days of tracking is $68.99 on Sep 21; which is where it sits now.
110 ml · 2 providers
across 2 providers at 110 ml
at 110 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Maple Prime | Average |
|---|---|---|---|
| 110 mlbest $0.63/ml | $69.99tracked lowread Oct 1, 2026, 07:18 UTC | $68.99best−50%tracked lowread Oct 1, 2026, 05:03 UTC | $69.49across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 21, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Kenzo fragrances we price across providers.
Kenzo
3 providers
EDP · Women
$83.99$2.80/ml
$33.95$0.68/ml
$41.95$0.42/ml
best of 2 providers at 100 ml
Kenzo
2 providers
EDP · Women
$69.95$2.33/ml
$33.95$0.68/ml
best of 2 providers at 50 ml
$43.95$0.44/ml
best of 2 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Giorgio Armani
3 providers
EDT · Men
$37.99$1.27/ml
$47.59$0.95/ml
best of 2 providers at 50 ml
$62.99$0.63/ml
best of 3 providers at 100 ml
Mancera
3 providers
EDP · Unisex
$4.50$4.50/ml
$17.99$3.60/ml
$21.99$2.20/ml
$135.00$2.25/ml
$75.00$0.63/ml
best of 2 providers at 120 ml
Paco Rabanne
3 providers
EDP
$17.49$2.19/ml
$97.95$1.96/ml
best of 2 providers at 50 ml
$101.49$1.01/ml
best of 3 providers at 100 ml
$119.69$0.80/ml
$125.29$0.63/ml