Lacoste
3 providers
L.12.12 Blanc
EDT · Men
$37.79$0.84/ml
$59.99$1.20/ml
$51.95$0.52/ml
best of 2 providers at 100 ml
$60.89$0.35/ml
best of 2 providers at 175 ml
Lowest live price · 125 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Lacoste Red Cologne is $23.95 for 125 ml at FragranceShop ($0.19/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.
Per millilitre the 125 ml works out at $0.19/ml against $1.07/ml for the 75 ml, so the 125 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 75 ml in 10 days of tracking is $79.95 on Sep 21; which is where it sits now.
125 ml · 1 provider
per ml: 2 sizes cannot share a dollar average
at 125 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceShop | Average |
|---|---|---|
| 75 mlbest $1.07/ml | $79.95besttracked lowread Oct 1, 2026, 01:32 UTC | $79.95across 1 provider |
| 125 mlbest $0.19/ml | $23.95bestTestertracked lowread Oct 1, 2026, 01:33 UTC | $23.95across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Other Lacoste fragrances we price across providers.
Lacoste
3 providers
EDT · Men
$37.79$0.84/ml
$59.99$1.20/ml
$51.95$0.52/ml
best of 2 providers at 100 ml
$60.89$0.35/ml
best of 2 providers at 175 ml
Lacoste
3 providers
EDP · Women
$41.99$0.84/ml
$47.99$0.48/ml
best of 3 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Calvin Klein
3 providers
EDT · Unisex
$9.79$0.65/ml
$20.99$0.47/ml
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.29$0.27/ml
best of 3 providers at 100 ml
$35.69$0.18/ml
best of 3 providers at 200 ml
$108.99$0.36/ml
Antonio Banderas
2 providers
EDT · Men
$19.90$0.20/ml
best of 2 providers at 100 ml
$75.00$0.38/ml
Christian Audigier
2 providers
EDP · Women
$19.59$0.39/ml
best of 2 providers at 50 ml
$19.59$0.20/ml
best of 2 providers at 100 ml
$59.99$0.30/ml
Calvin Klein
3 providers
EDT · Men
$82.99$1.66/ml
$82.95$0.83/ml
$41.99$0.21/ml
best of 3 providers at 200 ml