
Liquides Imaginaires Bete Humaine
Lowest live price · 100 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Liquides Imaginaires Bete Humaine is $110.59 for 100 ml at FragranceNet ($1.11/ml, read Oct 3, 2026, 18:49 UTC), the only retailer we track with it in stock.
100 ml · 1 provider
across 1 provider at 7 ml
at 100 ml
full bottle, off list price
Prices by size and provider
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
7 mlbest $3.40/ml
100 mlbest $1.11/ml
| Size | FragranceNet | Olfactory Factory LLC | Average |
|---|---|---|---|
| 7 mlbest $3.40/ml | $23.79besttracked lowread Oct 3, 2026, 02:18 UTC | not carried | $23.79across 1 provider |
| 100 mlbest $1.11/ml | $110.59bestTesterread Oct 3, 2026, 18:49 UTC | sold out | $110.59across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 13, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Price dynamics: 100 ml
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Not enough price history for 100 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.
Liquides Imaginaires Bete Humaine: questions and answers
- Where is the cheapest place to buy Liquides Imaginaires Bete Humaine?
- The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $110.59 for the 100 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 18:49 UTC), compared across 1 retailer. Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
- How much does Liquides Imaginaires Bete Humaine cost?
- Liquides Imaginaires Bete Humaine starts at $110.59 for a 100 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
- What is the price per millilitre of Liquides Imaginaires Bete Humaine?
- The best value we track is $1.11/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
- Why is Liquides Imaginaires Bete Humaine cheaper here than in stores?
- The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.
More from Liquides Imaginaires
Other Liquides Imaginaires fragrances we price across providers.
Liquides Imaginaires
2 providers
Liquide Gold
EDP
$3.99$2.00/ml
$135.00$1.35/ml
best of 2 providers at 100 ml
Compares at a similar price
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Creed
3 providers
Aventus Cologne
EDP · Men
$6.99$6.99/ml
$9.99$5.00/ml
$25.99$5.20/ml
$48.49$4.85/ml
$210.95$7.03/ml
$304.95$6.10/ml
$339.95$3.40/ml
best of 2 providers at 100 ml
Boadicea the Victorious
2 providers
Knight of Love
EDP · Men
$7.99$7.99/ml
$31.99$6.40/ml
$54.99$5.50/ml
$339.99$3.40/ml
best of 2 providers at 100 ml
Lorenzo Pazzaglia
2 providers
Gasoleather
Extrait · Unisex
$6.99$6.99/ml
$27.99$5.60/ml
$49.99$5.00/ml
$254.99$3.40/ml
Stephane Humbert Lucas
2 providers
God Of Fire
EDP · Unisex
$11.99$11.99/ml
$44.99$9.00/ml
$69.99$7.00/ml
$169.99$3.40/ml
best of 2 providers at 50 ml







