Daily Fragrance Scout
Marc Jacobs Daisy Pop bottle

Marc Jacobs Daisy Pop

Eau de ToiletteWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Marc Jacobs Daisy Pop is $67.19 for 45 ml at FragranceNet ($1.49/ml, read Oct 3, 2026, 21:30 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$67.19

45 ml · 1 provider

Average price
$67.19

across 1 provider at 45 ml

Best value
$1.49/ml

at 45 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 3, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 45 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 45 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

Marc Jacobs Daisy Pop: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Marc Jacobs Daisy Pop?
The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $67.19 for the 45 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 21:30 UTC). Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
How much does Marc Jacobs Daisy Pop cost?
Marc Jacobs Daisy Pop starts at $67.19 for a 45 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Marc Jacobs Daisy Pop?
The best value we track is $1.49/ml per millilitre at the 45 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Marc Jacobs Daisy Pop cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Marc Jacobs

Other Marc Jacobs fragrances we price across providers.

  • Marc Jacobs

    4 providers

    Daisy Wild

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Wild

    $12.99$2.60/ml

    $25.19$2.52/ml

    $47.00$1.57/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $91.69$2.04/ml

    $101.49$1.01/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Daisy

    EDT

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy

    $3.49$1.75/ml

    $12.99$2.60/ml

    $14.69$1.84/ml

    $48.29$1.07/ml

    $39.00$0.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $68.59$0.69/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $104.99$0.52/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Daisy Love

    EDT

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Love

    $12.99$2.60/ml

    $16.79$2.10/ml

    $41.99$1.40/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $47.00$0.94/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $66.49$0.66/ml

    $181.99$1.21/ml

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Daisy Eau So Fresh

    EDT · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

    $12.99$2.60/ml

    $16.09$2.01/ml

    $46.89$1.56/ml

    $58.00$0.77/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $154.99$1.24/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Mancera

    5 providers

    Amore Caffe

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Amore Caffe

    $4.99$4.99/ml

    $15.99$3.20/ml

    $15.39$1.92/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $23.99$2.40/ml

    $89.59$1.49/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $200.00$1.67/ml

    best of 2 providers at 120 ml

  • Borntostandout

    4 providers

    Sugar Addict

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Sugar Addict

    $7.99$7.99/ml

    $38.99$7.80/ml

    $59.99$6.00/ml

    $61.59$4.11/ml

    $149.98$3.00/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $149.00$1.49/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Sospiro

    4 providers

    Dolce Sonata

    EDP · Unisex

    Bottle size for Sospiro Dolce Sonata

    $5.99$5.99/ml

    $22.99$4.60/ml

    $39.99$4.00/ml

    $149.00$1.49/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Argos

    3 providers

    La Primavera

    Extrait

    Bottle size for Argos La Primavera

    $11.99$11.99/ml

    $54.99$11.00/ml

    $15.00$1.88/ml

    $71.99$7.20/ml

    $125.00$4.17/ml

    $149.00$1.49/ml

    best of 2 providers at 100 ml