Daily Fragrance Scout
Miu Miu L’eau Rosee bottle

Miu Miu L’eau Rosee

Eau de Toilette

Sold out at every store we track right now

Out of stock everywhere we track since , last listed at $92.56 for 100 ml at eCosmetics. Stock checked at 1 store.

The price history below shows the prices we recorded while it was listed. Follow it for an email when a store we track adds a new offer or cuts its price.

As of Oct 1, 2026: every Miu Miu L’eau Rosee bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $92.56 for 100 ml.

In stock now

Miu Miu L’eau Rosee is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, from the same part of the catalog.

  • Giorgio Armani

    5 providers

    Armani Code

    EDT

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Code

    $20.95$1.40/ml

    $41.95$1.40/ml

    best of 3 providers at 30 ml

    $73.32$1.47/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $51.95$0.69/ml

    best of 5 providers at 75 ml

    $96.11$0.77/ml

    best of 3 providers at 125 ml

    $87.04$0.58/ml

    $172.27$0.86/ml

  • Cartier

    4 providers

    Declaration

    EDT · Men

    Bottle size for Cartier Declaration

    $28.95$2.90/ml

    $64.39$1.43/ml

    $74.99$1.50/ml

    $74.95$0.75/ml

    best of 4 providers at 100 ml

    $118.99$0.79/ml

  • Valentino

    4 providers

    Uomo Born In Roma Green Stravaganza

    EDT · Men

    Bottle size for Valentino Uomo Born In Roma Green Stravaganza

    $4.99$4.99/ml

    $20.99$4.20/ml

    $18.89$2.36/ml

    $33.99$3.40/ml

    $32.89$2.19/ml

    $91.95$1.84/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $89.98$0.90/ml

    best of 4 providers at 100 ml

Lowest price
-

across 0 providers

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
-

per millilitre

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 100 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

More from Miu Miu

Other Miu Miu fragrances we price across providers.