Daily Fragrance Scout
Narciso Rodriguez Musc Noir Rose bottle

Narciso Rodriguez Musc Noir Rose

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Narciso Rodriguez Musc Noir Rose is $47.59 for 30 ml at FragranceNet ($1.59/ml, read Oct 3, 2026, 13:19 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$47.59

30 ml · 1 provider

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
$0.88/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 30 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 30 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

Narciso Rodriguez Musc Noir Rose: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Narciso Rodriguez Musc Noir Rose?
The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $47.59 for the 30 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 13:19 UTC), compared across 1 retailer. Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
How much does Narciso Rodriguez Musc Noir Rose cost?
Narciso Rodriguez Musc Noir Rose starts at $47.59 for a 30 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Narciso Rodriguez Musc Noir Rose?
The best value we track is $0.88/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Narciso Rodriguez Musc Noir Rose cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Narciso Rodriguez

Other Narciso Rodriguez fragrances we price across providers.

  • Narciso Rodriguez

    2 providers

    Narciso Rodriguez

    EDT · Women

    Bottle size for Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez

    $80.49$0.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Narciso Rodriguez

    2 providers

    Bleu Noir

    EDP · Men

    Bottle size for Narciso Rodriguez Bleu Noir

    $61.95$0.62/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    All of Me

    EDP

    Bottle size for Narciso Rodriguez All of Me

    $69.99$0.78/ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    For Him Bleu Noir

    EDT · Men

    Bottle size for Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

    $64.60$1.44/ml

    $84.55$0.85/ml