Daily Fragrance Scout
Nikos Sculpture Voyage En Orient bottle

Nikos Sculpture Voyage En Orient

Eau de ParfumWomen

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Nikos Sculpture Voyage En Orient is in stock at the 1 retailer we track; the 2 ml decant is $6.99.

In stock now

No full bottle of Nikos Sculpture Voyage En Orient is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Nikos first.

  • Nikos

    2 providers

    Sculpture Reverie

    EDP · Unisex

    Bottle size for Nikos Sculpture Reverie

    $6.99$3.50/ml

    $59.99$0.60/ml

  • Nikos

    1 provider

    Sculpture Vague D'or

    EDP · Unisex

    Bottle size for Nikos Sculpture Vague D'or

    $6.99$3.50/ml

    $67.99$0.68/ml

Lowest price
$6.99

2 ml · decant only

Average price
$6.99

across 1 provider at 2 ml

Best value
$3.50/ml

at 2 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 16, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 2 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$11.99$6.99
Aug 13, 202647 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$6.99
Average now:
$6.99
Trend:
−$5.00 since Aug 13, 2026

More from Nikos

Other Nikos fragrances we price across providers.

  • Nikos

    2 providers

    Sculpture Reverie

    EDP · Unisex

    Bottle size for Nikos Sculpture Reverie

    $6.99$3.50/ml

    $59.99$0.60/ml

  • Nikos

    1 provider

    Sculpture

    EDT · Men

    Bottle size for Nikos Sculpture

    $34.99$0.35/ml

  • Nikos

    1 provider

    Sculpture

    Parfum · Men

    No current price

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Roja

    4 providers

    Oceania

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Oceania

    $13.99$13.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $54.99$11.00/ml

    $66.49$6.65/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

  • Matiere Premiere

    3 providers

    Vanilla Powder

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere Vanilla Powder

    $7.99$7.99/ml

    $320.00$6.40/ml

    $349.99$3.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Liis

    2 providers

    Studied

    EDP · Unisex

    Bottle size for Liis Studied

    $7.99$7.99/ml

    $175.00$3.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Liis

    2 providers

    Celestial Object

    EDP · Unisex

    Bottle size for Liis Celestial Object

    $7.99$7.99/ml

    $175.00$3.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml