Daily Fragrance Scout
Paris Hilton CAN CAN bottle

Paris Hilton CAN CAN

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Paris Hilton CAN CAN is $12.59 for 30 ml at FragranceNet ($0.42/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Per millilitre the 100 ml works out at $0.27/ml against $0.42/ml for the 30 ml, so the 100 ml is the better value at today's prices.

The lowest we have recorded for the 30 ml in 51 days of tracking is $12.59 on Aug 11; which is where it sits now.

Lowest price
$12.59

30 ml · 1 provider

Average price
$0.35/ml

per ml: 2 sizes cannot share a dollar average

Best value
$0.27/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 30 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$17.79$12.59
Aug 11, 202649 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$12.59
Average now:
$12.59
Trend:
flat

Paris Hilton CAN CAN: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Paris Hilton CAN CAN?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $12.59 for the 30 ml bottle at FragranceNet (read 1 hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $12.59 a good price for Paris Hilton CAN CAN?
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether FragranceNet is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Paris Hilton CAN CAN cost?
Paris Hilton CAN CAN starts at $12.59 for a 30 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Paris Hilton CAN CAN?
The best value we track is $0.27/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Paris Hilton CAN CAN?
The lowest price we have recorded for the 30 ml size is $12.59, tracking since Aug 11, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Paris Hilton CAN CAN cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Paris Hilton

Other Paris Hilton fragrances we price across providers.

  • Paris Hilton

    2 providers

    Dazzle

    EDP · Women

    Bottle size for Paris Hilton Dazzle

    $14.99$0.50/ml

    $30.99$0.62/ml

    $20.29$0.16/ml

  • Paris Hilton

    2 providers

    Tease Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Paris Hilton Tease Perfume

    $23.95$0.24/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Paris Hilton

    2 providers

    Can Can Burlesque

    EDP · Women

    Bottle size for Paris Hilton Can Can Burlesque

    $16.79$0.34/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $30.79$0.31/ml

    best of 2 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Azzaro

    3 providers

    Chrome Legend

    EDT · Men

    Bottle size for Azzaro Chrome Legend

    $25.99$0.65/ml

    $56.99$0.76/ml

    $34.29$0.27/ml

    best of 3 providers at 125 ml

  • Joop!

    2 providers

    Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Joop! Homme

    $44.95$0.36/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $54.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Calvin Klein

    2 providers

    Ck One Gold

    EDT · Women

    Bottle size for Calvin Klein Ck One Gold

    $59.99$0.60/ml

    $54.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Issey Miyake

    1 provider

    LEau DIssey Cologne

    EDT · Men

    Bottle size for Issey Miyake LEau DIssey Cologne

    $23.95$0.60/ml

    $38.95$0.31/ml

    $54.95$0.27/ml