Daily Fragrance Scout
Roja De La Nuit bottle

Roja De La Nuit

ParfumUnisex

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Roja De La Nuit is $489.00 for 100 ml at Olfactory Factory LLC ($4.89/ml, read under an hour ago), compared across 3 retailers.

The 100 ml ranges from $489.00 at Olfactory Factory LLC to $748.99 at Maple Prime, a $259.99 spread, 35% of the higher price, across 3 sellers.

The lowest we have recorded for the 100 ml in 68 days of tracking is $489.00 on Jul 25; which is where it sits now.

Lowest price
$489.00

100 ml · 3 providers

Average price
$647.39

across 0 providers at 2 ml

Best value
$4.89/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 26, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$654.79$489.00
Jul 25, 202661 observationsOct 1, 2026

8 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$489.00
Average now:
$647.39
Trend:
+$158.39 since Jul 25, 2026

Roja De La Nuit: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Roja De La Nuit?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $489.00 for the 100 ml bottle at Olfactory Factory LLC (read under an hour ago), compared across 3 retailers. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $489.00 a good price for Roja De La Nuit?
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether Olfactory Factory LLC is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Roja De La Nuit cost?
Roja De La Nuit starts at $489.00 for a 100 ml bottle across the 3 sellers we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Roja De La Nuit?
The best value we track is $4.89/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Roja De La Nuit?
The lowest price we have recorded for the 100 ml size is $489.00, tracking since Jul 25, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Roja De La Nuit cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Roja

Other Roja fragrances we price across providers.

  • Roja

    4 providers

    Isola Verde

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Isola Verde

    $15.99$15.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $64.99$13.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $234.49$4.69/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Roja

    4 providers

    Elysium Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Roja Elysium Pour Homme

    $6.99$6.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $29.99$6.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $158.00$1.58/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Roja

    4 providers

    Oceania

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Oceania

    $13.99$13.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $54.99$11.00/ml

    $66.49$6.65/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Ex Nihilo

    2 providers

    The Hedonist

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Ex Nihilo The Hedonist

    $13.99$13.99/ml

    $54.99$11.00/ml

    $89.99$9.00/ml

    $345.00$6.90/ml

    $490.00$4.90/ml

  • Ex Nihilo

    2 providers

    Blue Talisman

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Ex Nihilo Blue Talisman

    $14.99$14.99/ml

    $64.99$13.00/ml

    $99.99$10.00/ml

    $345.00$6.90/ml

    $490.00$4.90/ml

  • Ex Nihilo

    2 providers

    Fleur Narcotique

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Ex Nihilo Fleur Narcotique

    $8.99$8.99/ml

    $39.99$8.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    $345.00$6.90/ml

    $490.00$4.90/ml

  • Ex Nihilo

    1 provider

    Lust in Paradise

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Ex Nihilo Lust in Paradise

    $490.00$4.90/ml