Mancera
7 providers
Cedrat Boise
EDP · Unisex
$2.99$2.99/ml
$4.99$2.50/ml
$13.99$2.80/ml
$17.99$1.80/ml
$135.00$2.25/ml
$77.95$0.66/ml
best of 3 providers at 118 ml
$64.99$0.54/ml
best of 4 providers at 120 ml

Out of stock everywhere we track since , last listed at $43.35 for 30 ml at eCosmetics. Stock checked at 1 store.
The price history below shows the prices we recorded while it was listed. Follow it for an email when a store we track adds a new offer or cuts its price.
As of Oct 2, 2026: every Taylor Swift Wonderstruck bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $43.35 for 30 ml. Sizes tracked: 30 ml, 50 ml, 100 ml.
Taylor Swift Wonderstruck is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, from the same part of the catalog.
Mancera
7 providers
EDP · Unisex
$2.99$2.99/ml
$4.99$2.50/ml
$13.99$2.80/ml
$17.99$1.80/ml
$135.00$2.25/ml
$77.95$0.66/ml
best of 3 providers at 118 ml
$64.99$0.54/ml
best of 4 providers at 120 ml
Montale
7 providers
EDP · Unisex
$3.99$3.99/ml
$14.99$3.00/ml
$59.99$0.60/ml
best of 6 providers at 100 ml
Xerjoff
7 providers
EDP · Unisex
$7.99$7.99/ml
$4.99$2.50/ml
$33.99$6.80/ml
$23.75$2.97/ml
$53.99$5.40/ml
$94.97$1.90/ml
best of 3 providers at 50 ml
$139.98$1.40/ml
best of 7 providers at 100 ml
Creed
6 providers
EDP · Women
$7.99$7.99/ml
$3.50$1.75/ml
$59.99$6.00/ml
$107.95$3.60/ml
$186.95$2.49/ml
best of 4 providers at 75 ml
$655.19$2.62/ml
across 0 providers
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
per millilitre
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | eCosmetics | Average |
|---|---|---|
| 30 ml | sold out | - |
| 50 ml | sold out | - |
| 100 ml | sold out | - |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Sold out everywhere at 30 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.
Other Taylor Swift fragrances we price across providers.