Daily Fragrance Scout
Tory Burch Luminous Musk bottle

Tory Burch Luminous Musk

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Tory Burch Luminous Musk is $159.59 for 90 ml at FragranceNet ($1.77/ml, read Oct 3, 2026, 21:30 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$159.59

90 ml · 1 provider

Average price
$159.59

across 1 provider at 90 ml

Best value
$1.77/ml

at 90 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 3, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 90 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 90 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

Tory Burch Luminous Musk: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Tory Burch Luminous Musk?
The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $159.59 for the 90 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 21:30 UTC). Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
How much does Tory Burch Luminous Musk cost?
Tory Burch Luminous Musk starts at $159.59 for a 90 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Tory Burch Luminous Musk?
The best value we track is $1.77/ml per millilitre at the 90 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Tory Burch Luminous Musk cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Tory Burch

Other Tory Burch fragrances we price across providers.

  • Tory Burch

    1 provider

    Daring Rose

    EDP · Women

    Bottle size for Tory Burch Daring Rose

    $132.99$1.48/ml

  • Tory Burch

    1 provider

    Atlas Oud

    EDP · Women

    Bottle size for Tory Burch Atlas Oud

    $127.39$1.42/ml

  • Tory Burch

    1 provider

    Infinite Oak

    EDP · Women

    Bottle size for Tory Burch Infinite Oak

    $168.69$1.87/ml

  • Tory Burch

    1 provider

    Enduring Leather

    EDP · Women

    Bottle size for Tory Burch Enduring Leather

    $168.69$1.87/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Tom Ford

    4 providers

    Cafe Rose

    EDP

    Bottle size for Tom Ford Cafe Rose

    $16.99$3.40/ml

    $22.39$2.80/ml

    $32.89$3.29/ml

    $90.99$3.03/ml

    $105.00$2.10/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $177.09$1.77/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Scentologia

    2 providers

    Over.dose

    EDP · Unisex

    Bottle size for Scentologia Over.dose

    $176.99$1.77/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Scentologia

    2 providers

    Sens.ory

    EDP · Unisex

    Bottle size for Scentologia Sens.ory

    $176.99$1.77/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Scentologia

    2 providers

    Soli.flore

    EDP · Unisex

    Bottle size for Scentologia Soli.flore

    $176.99$1.77/ml

    best of 2 providers at 100 ml