Daily Fragrance Scout
Yves Saint Laurent Parisienne bottle

Yves Saint Laurent Parisienne

Eau de Parfum

As of Oct 1, 2026: every Yves Saint Laurent Parisienne bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $79.00 for 50 ml.

In stock now

Yves Saint Laurent Parisienne is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Yves Saint Laurent first.

  • Yves Saint Laurent

    5 providers

    Myslf

    EDP · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent Myslf

    $4.99$4.99/ml

    $20.99$4.20/ml

    $28.99$2.90/ml

    $82.95$2.07/ml

    best of 2 providers at 40 ml

    $83.95$1.40/ml

    best of 3 providers at 60 ml

    $119.99$1.20/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $165.95$1.11/ml

    best of 3 providers at 150 ml

  • Yves Saint Laurent

    4 providers

    Y Intense

    EDP · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent Y Intense

    $4.50$4.50/ml

    $17.99$3.60/ml

    $28.99$2.90/ml

    $125.95$2.10/ml

    $107.95$1.08/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Yves Saint Laurent

    3 providers

    L'homme

    EDT · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent L'homme

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    $99.99$1.67/ml

    $74.99$0.75/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $149.95$0.75/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Yves Saint Laurent

    3 providers

    Kouros

    EDT · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent Kouros

    $86.99$1.93/ml

    $87.95$0.88/ml

    best of 3 providers at 100 ml

Lowest price
-

across 0 providers

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
-

per millilitre

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 50 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 50 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$79.00
Jul 25, 202661 observationsOct 1, 2026

8 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$79.00
Average now:
$79.00
Trend:
flat

More from Yves Saint Laurent

Other Yves Saint Laurent fragrances we price across providers.

  • Yves Saint Laurent

    5 providers

    Myslf

    EDP · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent Myslf

    $4.99$4.99/ml

    $20.99$4.20/ml

    $28.99$2.90/ml

    $82.95$2.07/ml

    best of 2 providers at 40 ml

    $83.95$1.40/ml

    best of 3 providers at 60 ml

    $119.99$1.20/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $165.95$1.11/ml

    best of 3 providers at 150 ml

  • Yves Saint Laurent

    4 providers

    Y Intense

    EDP · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent Y Intense

    $4.50$4.50/ml

    $17.99$3.60/ml

    $28.99$2.90/ml

    $125.95$2.10/ml

    $107.95$1.08/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Yves Saint Laurent

    3 providers

    Black Opium Glitter

    EDP

    Bottle size for Yves Saint Laurent Black Opium Glitter

    $6.99$6.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    $24.49$2.45/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $83.99$2.80/ml

    $104.99$2.33/ml

    $110.99$2.22/ml

    $126.69$1.41/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Yves Saint Laurent

    3 providers

    L'homme

    EDT · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent L'homme

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    $99.99$1.67/ml

    $74.99$0.75/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $149.95$0.75/ml

    best of 2 providers at 200 ml