Daily Fragrance Scout

Men's fragrances

420 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Marc-Antoine Barrois

    4 providers

    B683

    EDP · Men

    Bottle size for Marc-Antoine Barrois B683

    $5.99$5.99/ml

    $21.49$4.30/ml

    $36.49$3.65/ml

    $95.00$3.17/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $149.00$1.49/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Boucheron

    2 providers

    Jaipur Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Boucheron Jaipur Homme

    $50.08$0.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Giorgio Armani

    4 providers

    Acqua Di Gio

    EDP · Men

    Bottle size for Giorgio Armani Acqua Di Gio

    $74.19$1.65/ml

    $108.95$1.45/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $110.59$1.11/ml

    $65.00$0.52/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Kenneth Cole

    1 provider

    Black Bold

    EDP · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Black Bold

    $19.99$0.67/ml

    $39.99$0.80/ml

    $74.99$0.75/ml

  • Prada

    1 provider

    Lhomme Intense

    EDP · Men

    Bottle size for Prada Lhomme Intense

    $49.99$1.00/ml

    $83.99$0.56/ml

  • Parfums de Marly

    2 providers

    Godolphin

    EDP · Men

    Bottle size for Parfums de Marly Godolphin

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $34.99$3.50/ml

    $139.97$1.12/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Issey Miyake

    2 providers

    Le Sel D'issey

    EDP · Men

    Bottle size for Issey Miyake Le Sel D'issey

    $65.99$0.66/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Kenzo

    2 providers

    Homme Indigo

    EDP · Men

    Bottle size for Kenzo Homme Indigo

    $68.99$0.63/ml

    best of 2 providers at 110 ml

  • Azzaro

    2 providers

    Wanted By Night

    EDP · Men

    Bottle size for Azzaro Wanted By Night

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $21.99$2.20/ml

    $113.99$1.14/ml

    $60.99$0.41/ml

  • Dior

    3 providers

    Sauvage

    EDP · Men

    Bottle size for Dior Sauvage

    $4.99$4.99/ml

    $16.99$3.40/ml

    $29.99$3.00/ml

    $82.00$1.37/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $154.99$1.55/ml

    $221.99$1.11/ml

  • Creed

    3 providers

    Erolfa

    EDP · Men

    Bottle size for Creed Erolfa

    $5.99$5.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $44.99$4.50/ml

    $249.99$2.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Lacoste

    2 providers

    L.12.12 Blanc

    EDP · Men

    Bottle size for Lacoste L.12.12 Blanc

    $61.95$0.62/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Jimmy Choo

    2 providers

    Urban Hero

    EDP · Men

    Bottle size for Jimmy Choo Urban Hero

    $31.95$1.07/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $72.95$0.73/ml

  • Bvlgari

    2 providers

    Man Wood Neroli

    EDP · Men

    Bottle size for Bvlgari Man Wood Neroli

    $53.99$0.90/ml

    $67.95$0.68/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Burberry

    2 providers

    Mr. Burberry

    EDP · Men

    Bottle size for Burberry Mr. Burberry

    $76.00$1.69/ml

    $85.95$0.86/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Michael Kors

    2 providers

    Pour Homme Absolu

    EDP · Men

    Bottle size for Michael Kors Pour Homme Absolu

    $69.99$0.70/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Kilian

    1 provider

    Black Phantom

    EDP · Men

    Bottle size for Kilian Black Phantom

    $179.99$6.00/ml

  • Cristiano Ronaldo

    2 providers

    Legacy

    EDP · Men

    Bottle size for Cristiano Ronaldo Legacy

    $29.99$1.00/ml

    $36.99$0.74/ml

    $51.79$0.52/ml

  • Jean Paul Gaultier

    5 providers

    Le Beau Paradise Garden

    EDP · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Beau Paradise Garden

    $4.99$4.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $20.99$2.62/ml

    $22.99$2.30/ml

    $97.99$1.31/ml

    best of 3 providers at 75 ml

    $89.99$0.72/ml

    best of 5 providers at 125 ml

  • Yves Saint Laurent

    1 provider

    Y Le 2025

    EDP · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent Y Le 2025

    $26.99$3.37/ml

    $31.99$3.20/ml

    $115.99$1.93/ml

    $153.99$1.54/ml

  • Cartier

    3 providers

    Declaration

    EDP · Men

    Bottle size for Cartier Declaration

    $75.79$1.68/ml

    $90.99$1.82/ml

    $112.69$1.13/ml

    best of 2 providers at 100 ml