Armaf
4 providers
Odyssey Mandarin Sky Limited Edition
EDP
$21.69$0.36/ml
$29.95$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml

Lowest live price · 80 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Sep 30, 2026: the cheapest full bottle of Armaf Orchestra Legato Lux is $53.89 for 80 ml at FragranceNet ($0.67/ml, read 1 hour ago), compared across 2 retailers.
The 80 ml ranges from $53.89 at FragranceNet to $60.99 at Maple Prime, a $7.10 spread, 12% of the higher price, across 2 sellers.
The lowest we have recorded for the 80 ml in 50 days of tracking is $52.40 on Aug 13; it is $53.89 now.
80 ml · 2 providers
across 2 providers at 80 ml
at 80 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Maple Prime | Average |
|---|---|---|---|
| 80 mlbest $0.67/ml | $53.89besttracked lowread Sep 30, 2026, 18:33 UTC | $60.99−51%tracked lowread Sep 30, 2026, 19:03 UTC | $57.44across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 4, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Armaf fragrances we price across providers.
Armaf
4 providers
EDP
$21.69$0.36/ml
$29.95$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml
Armaf
4 providers
EDP
$9.09$1.14/ml
$34.99$0.33/ml
$84.95$0.42/ml
best of 2 providers at 200 ml
Armaf
3 providers
EDP · Women
$28.99$0.29/ml
best of 3 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within middle eastern & arabian.
Al Haramain
2 providers
Extrait
$50.95$0.68/ml
best of 2 providers at 75 ml