Daily Fragrance Scout

Men's fragrances

418 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Parfums de Marly

    3 providers

    Pegasus Exclusif

    EDP · Men

    Bottle size for Parfums de Marly Pegasus Exclusif

    $5.99$5.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $22.99$4.60/ml

    $39.99$4.00/ml

    $199.99$1.60/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Jean Paul Gaultier

    3 providers

    Le Beau Narcisse

    EDP · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse

    $5.99$5.99/ml

    $22.99$4.60/ml

    $20.99$3.50/ml

    $34.99$3.50/ml

    $119.97$0.96/ml

  • Jean Paul Gaultier

    3 providers

    Le Beau Flower Edition

    EDP · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition

    $5.99$5.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $49.99$5.00/ml

    $118.99$0.95/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Maison Francis Kurkdjian

    3 providers

    L'homme A La Rose

    EDP · Men

    Bottle size for Maison Francis Kurkdjian L'homme A La Rose

    $8.99$8.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $58.99$5.90/ml

    $180.00$5.14/ml

    $209.00$2.99/ml

    best of 2 providers at 70 ml

  • Roja

    3 providers

    Apex Eau Intense

    EDP · Men

    Bottle size for Roja Apex Eau Intense

    $46.89$4.69/ml

    $196.99$1.97/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Creed

    3 providers

    Viking Cologne

    EDP · Men

    Bottle size for Creed Viking Cologne

    $5.99$5.99/ml

    $4.50$2.25/ml

    $25.99$5.20/ml

    $18.00$2.25/ml

    $49.99$5.00/ml

    $159.00$1.59/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Amouage

    3 providers

    Decision

    EDP · Men

    Bottle size for Amouage Decision

    $6.99$6.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $44.99$4.50/ml

    $395.00$3.95/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Giorgio Armani

    3 providers

    Power Of You

    EDP · Men

    Bottle size for Giorgio Armani Power Of You

    $6.99$6.99/ml

    $24.99$5.00/ml

    $39.99$4.00/ml

    $104.99$2.10/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $119.98$1.33/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Ralph Lauren

    3 providers

    Polo Red Extreme

    EDP · Men

    Bottle size for Ralph Lauren Polo Red Extreme

    $86.99$0.70/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $98.69$0.49/ml

  • Reyane Tradition

    2 providers

    Insurrection Born To Be Great

    EDP · Men

    Bottle size for Reyane Tradition Insurrection Born To Be Great

    $164.99$1.65/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Emporio Armani

    2 providers

    Stronger With You Powerfully

    EDP · Men

    Bottle size for Emporio Armani Stronger With You Powerfully

    $5.99$5.99/ml

    $22.99$4.60/ml

    $39.99$4.00/ml

    $129.99$1.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Lacoste

    2 providers

    Original Aqua

    EDP · Men

    Bottle size for Lacoste Original Aqua

    $62.99$0.63/ml

  • Dylan Jeffries

    2 providers

    Blaze

    EDP · Men

    Bottle size for Dylan Jeffries Blaze

    $110.00$1.10/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Roja

    2 providers

    Enigma Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Roja Enigma Pour Homme

    $11.99$11.99/ml

    $44.99$9.00/ml

    $79.99$8.00/ml

    $247.99$4.96/ml

  • Bon Vivant

    2 providers

    Luxe Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Bon Vivant Luxe Pour Homme

    $110.00$1.10/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bentley

    2 providers

    Become

    EDP · Men

    Bottle size for Bentley Become

    $6.99$3.50/ml

    $53.89$0.54/ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Knight of Love

    EDP · Men

    Bottle size for Boadicea the Victorious Knight of Love

    $7.99$7.99/ml

    $31.99$6.40/ml

    $54.99$5.50/ml

    $339.99$3.40/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bvlgari

    2 providers

    Le Gemme Orom

    EDP · Men

    Bottle size for Bvlgari Le Gemme Orom

    $358.99$2.87/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Armaf

    2 providers

    Club De Nuit Iconic

    EDP · Men

    Bottle size for Armaf Club De Nuit Iconic

    $9.79$1.22/ml

    $27.29$0.91/ml

    $64.99$0.32/ml

  • Emporio Armani

    2 providers

    Stronger With You Spices

    EDP · Men

    Bottle size for Emporio Armani Stronger With You Spices

    $5.99$5.99/ml

    $190.99$1.91/ml

  • Montblanc

    2 providers

    Star Oud

    EDP · Men

    Bottle size for Montblanc Star Oud

    $28.49$1.90/ml

    $84.99$0.71/ml

  • Amouage

    2 providers

    Reflection Man

    EDP · Men

    Bottle size for Amouage Reflection Man

    $5.99$5.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $37.99$3.80/ml

    $349.99$3.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Emporio Armani

    2 providers

    Stronger With You Amber

    EDP · Men

    Bottle size for Emporio Armani Stronger With You Amber

    $89.97$0.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Camille Rochelle

    2 providers

    Platinum Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Camille Rochelle Platinum Pour Homme

    $114.99$1.15/ml

    best of 2 providers at 100 ml