Daily Fragrance Scout

Women's fragrances

873 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Calvin Klein

    2 providers

    Euphoria

    EDP · Women

    Bottle size for Calvin Klein Euphoria

    $19.59$1.31/ml

    $39.89$0.89/ml

    $96.99$1.94/ml

    $56.69$0.57/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $69.29$0.43/ml

  • Donna Karan

    2 providers

    Cashmere Mist

    EDP · Women

    Bottle size for Donna Karan Cashmere Mist

    $62.99$2.10/ml

    $76.29$1.53/ml

    $100.09$1.00/ml

    $162.99$0.81/ml

  • Ralph Lauren

    2 providers

    Safari

    EDP · Women

    Bottle size for Ralph Lauren Safari

    $96.99$1.29/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Thierry Mugler

    2 providers

    Angel Elixir

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Angel Elixir

    $16.79$2.10/ml

    $144.99$2.90/ml

  • Valentino

    2 providers

    Donna Born In Roma Intense

    EDP · Women

    Bottle size for Valentino Donna Born In Roma Intense

    $110.99$3.70/ml

    $145.99$2.92/ml

    $134.98$1.35/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Lancome

    2 providers

    Tresor

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Tresor

    $49.69$1.66/ml

    $93.79$1.88/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $99.39$0.99/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Olympea

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Olympea

    $55.29$1.84/ml

    $74.19$1.48/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $75.59$0.94/ml

    best of 2 providers at 80 ml

  • Lancome

    2 providers

    Miracle

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Miracle

    $9.79$1.96/ml

    $95.99$1.92/ml

    $127.99$1.28/ml

  • Giorgio Armani

    2 providers

    Armani Si

    EDP · Women

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Si

    $93.79$1.88/ml

    $124.59$1.25/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Thierry Mugler

    2 providers

    Alien

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Alien

    $46.55$3.10/ml

    $55.99$1.87/ml

    $71.39$1.19/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $98.69$1.10/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Valentino

    2 providers

    Voce Viva

    EDP · Women

    Bottle size for Valentino Voce Viva

    $3.99$3.99/ml

    $140.99$2.82/ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Lady Million Royal

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Lady Million Royal

    $16.09$3.22/ml

    $144.99$1.81/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212 Sexy

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera 212 Sexy

    $74.19$1.24/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $81.89$0.82/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Good Girl

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera Good Girl

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $22.99$2.30/ml

    $92.99$3.10/ml

    $132.99$2.66/ml

    $84.99$1.06/ml

    best of 2 providers at 80 ml

    $188.99$1.26/ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Fame

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Fame

    $125.99$2.52/ml

    $153.99$1.92/ml

    $135.79$0.91/ml

  • Gucci

    2 providers

    Flora Gorgeous Gardenia

    EDP · Women

    Bottle size for Gucci Flora Gorgeous Gardenia

    $34.99$3.50/ml

    $129.49$1.29/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Rihanna

    1 provider

    Fenty Beauty

    EDP · Women

    Bottle size for Rihanna Fenty Beauty

    $135.99$1.81/ml

  • Lancome

    1 provider

    Idole Aura

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Idole Aura

    $143.99$1.44/ml

  • Giorgio Armani

    1 provider

    Si Passione

    EDP · Women

    Bottle size for Giorgio Armani Si Passione

    $135.99$2.72/ml

  • Coach

    1 provider

    Legacy

    EDP · Women

    Bottle size for Coach Legacy

    $86.99$0.87/ml

  • Tiffany & Co

    1 provider

    . Rose Gold

    EDP · Women

    Bottle size for Tiffany & Co . Rose Gold

    $144.99$2.90/ml

    $172.99$2.31/ml

  • Michael Kors

    1 provider

    Coral

    EDP · Women

    Bottle size for Michael Kors Coral

    $113.99$1.14/ml