Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,736 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Exclusive Selection

    1 provider

    Royal Marina

    EDP · Women

    Bottle size for Exclusive Selection Royal Marina

    $86.99$0.87/ml

  • Xerjoff

    1 provider

    Gibeon

    EDP

    Bottle size for Xerjoff Gibeon

    $139.99$2.80/ml

  • Parfums de Marly

    3 providers

    Haltane

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Haltane

    $7.99$7.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $34.99$7.00/ml

    $51.99$5.20/ml

    $179.99$1.44/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $521.49$2.61/ml

  • Creed

    3 providers

    Erolfa

    EDP · Men

    Bottle size for Creed Erolfa

    $5.99$5.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $44.99$4.50/ml

    $249.99$2.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Houbigant

    2 providers

    Quelques Fleurs

    EDP · Women

    Bottle size for Houbigant Quelques Fleurs

    $57.39$1.91/ml

    $79.99$1.60/ml

    $115.49$1.15/ml

  • Salvatore Ferragamo

    2 providers

    Uomo Signature

    EDP

    Bottle size for Salvatore Ferragamo Uomo Signature

    $53.95$0.54/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mancera

    2 providers

    Eternal Wood

    EDP

    Bottle size for Mancera Eternal Wood

    $135.00$2.25/ml

    $200.00$1.67/ml

  • Jean Patou

    2 providers

    Joy Forever

    EDP · Women

    Bottle size for Jean Patou Joy Forever

    $48.29$1.61/ml

    $133.00$2.96/ml

    $88.19$1.18/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Parfums de Marly

    2 providers

    Carlisle

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Carlisle

    $6.99$6.99/ml

    $30.99$6.20/ml

    $46.99$4.70/ml

    $199.98$1.60/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Ahmed Al Maghribi

    1 provider

    Oud Lavender

    EDP

    Bottle size for Ahmed Al Maghribi Oud Lavender

    $74.16$0.99/ml

  • Clive Christian

    1 provider

    Noble VII Cosmos Flower

    EDP

    Bottle size for Clive Christian Noble VII Cosmos Flower

    $6.99$3.50/ml

    $309.00$6.18/ml

  • Christian Louboutin

    1 provider

    Loubimar Legere

    EDP · Women

    Bottle size for Christian Louboutin Loubimar Legere

    $162.99$1.81/ml

  • Christian Louboutin

    1 provider

    Loubicharme Intense

    EDP · Women

    Bottle size for Christian Louboutin Loubicharme Intense

    $162.99$1.81/ml

  • Parfums de Marly

    6 providers

    Delina

    EDP · Women

    Bottle size for Parfums de Marly Delina

    $6.99$6.99/ml

    $3.50$1.75/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $24.99$5.00/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $47.99$4.80/ml

    $109.99$3.67/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $179.99$2.40/ml

    best of 5 providers at 75 ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Accento

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Accento

    $5.49$5.49/ml

    $15.99$3.20/ml

    $99.99$2.00/ml

    $169.00$1.69/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Parfums de Marly

    4 providers

    Oriana

    EDP · Women

    Bottle size for Parfums de Marly Oriana

    $7.99$7.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $49.99$5.00/ml

    $159.00$5.30/ml

    $199.99$2.67/ml

    best of 3 providers at 75 ml

  • Marc-Antoine Barrois

    3 providers

    Encelade

    EDP · Unisex

    Bottle size for Marc-Antoine Barrois Encelade

    $5.99$5.99/ml

    $5.99$2.00/ml

    $24.99$5.00/ml

    $25.00$3.13/ml

    $44.99$4.50/ml

    $89.00$2.97/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $149.00$1.49/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Christian Audigier

    2 providers

    Ed Hardy

    EDP · Women

    Bottle size for Christian Audigier Ed Hardy

    $19.59$0.39/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $19.59$0.20/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $59.99$0.30/ml

  • Mont Blanc

    1 provider

    Lady Emblem Elixir Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Mont Blanc Lady Emblem Elixir Perfume

    $51.95$0.69/ml

  • Versace

    1 provider

    Woman

    EDP · Women

    Bottle size for Versace Woman

    $32.99$0.66/ml

    $71.99$0.72/ml

  • Aurora Scents

    1 provider

    Summer

    EDP · Women

    Bottle size for Aurora Scents Summer

    $55.00$0.55/ml

  • Aurora Scents

    1 provider

    Winter

    EDP · Women

    Bottle size for Aurora Scents Winter

    $55.00$0.55/ml

  • Atelier Cologne

    1 provider

    Rose Cuiree

    EDP · Unisex

    Bottle size for Atelier Cologne Rose Cuiree

    $65.99$2.20/ml

  • Mugler

    1 provider

    Angel Stellar Lumineuse

    EDP · Women

    Bottle size for Mugler Angel Stellar Lumineuse

    $96.99$0.97/ml