Daily Fragrance Scout

Fragrances

722 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Ralph Lauren

    1 provider

    Polo Ultra Blue

    EDT · Men

    Bottle size for Ralph Lauren Polo Ultra Blue

    $66.99$0.89/ml

    $84.99$0.68/ml

  • Hugo Boss

    1 provider

    Hugo Just Different

    EDT · Men

    Bottle size for Hugo Boss Hugo Just Different

    $45.99$1.15/ml

    $75.99$1.01/ml

    $91.99$0.74/ml

    $122.99$0.61/ml

  • Lacoste

    1 provider

    Pour Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Lacoste Pour Homme

    $82.99$0.83/ml

  • Tommy Hilfiger

    1 provider

    Tommy

    EDT · Men

    Bottle size for Tommy Hilfiger Tommy

    $65.95$0.66/ml

  • Ralph Lauren

    1 provider

    Polo Double Black

    EDT · Men

    Bottle size for Ralph Lauren Polo Double Black

    $64.99$0.87/ml

    $81.99$0.66/ml

  • Versace

    1 provider

    Crystal Noir

    EDT · Women

    Bottle size for Versace Crystal Noir

    $74.99$2.50/ml

    $105.99$2.12/ml

    $118.99$1.32/ml

  • Dior

    1 provider

    Dune

    EDT · Women

    Bottle size for Dior Dune

    $81.99$1.64/ml

    $145.99$1.46/ml

  • Gucci

    1 provider

    Guilty Black Pour Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Gucci Guilty Black Pour Homme

    $107.95$2.40/ml

    $132.95$1.48/ml

  • Gucci

    1 provider

    Pour Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Gucci Pour Homme

    $82.99$1.66/ml

    $101.99$1.13/ml

  • Ralph Lauren

    3 providers

    Polo 67

    EDT · Men

    Bottle size for Ralph Lauren Polo 67

    $13.29$1.66/ml

    $55.29$0.74/ml

    $111.99$0.90/ml

    $100.00$0.67/ml

    $88.89$0.44/ml

  • Christian Dior

    2 providers

    Dior Addict

    EDT · Women

    Bottle size for Christian Dior Dior Addict

    $84.99$1.70/ml

    $120.99$1.21/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Gucci

    2 providers

    Rush

    EDT · Women

    Bottle size for Gucci Rush

    $43.39$0.96/ml

    $92.99$1.86/ml

    $54.59$0.73/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Yves Saint Laurent

    2 providers

    Y

    EDT · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent Y

    $110.99$1.85/ml

    $96.95$0.97/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $149.99$0.75/ml

  • Donna Karan

    2 providers

    Cashmere Mist

    EDT · Women

    Bottle size for Donna Karan Cashmere Mist

    $92.99$1.86/ml

    $86.09$0.86/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Dior

    2 providers

    Sauvage

    EDT · Men

    Bottle size for Dior Sauvage

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $21.99$2.20/ml

    $105.99$1.77/ml

    $130.99$1.31/ml

    $176.99$0.88/ml

  • Dior

    2 providers

    Hypnotic Poison

    EDT · Women

    Bottle size for Dior Hypnotic Poison

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    $115.99$2.32/ml

    $145.99$1.46/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212

    EDT · Women

    Bottle size for Carolina Herrera 212

    $46.19$1.54/ml

    $62.29$1.25/ml

    $65.09$1.08/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $65.09$0.65/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Christian Dior

    2 providers

    Hypnotic Poison Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Christian Dior Hypnotic Poison Perfume

    $83.95$1.68/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $145.95$1.46/ml

  • Christian Dior

    2 providers

    Poison Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Christian Dior Poison Perfume

    $85.95$1.72/ml

    $114.95$1.15/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Christian Dior

    1 provider

    Addict Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Christian Dior Addict Perfume

    $120.95$1.21/ml

  • Jean Paul Gaultier

    1 provider

    Ultra Male

    EDT · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Ultra Male

    $96.99$1.29/ml

    $120.99$0.97/ml

  • Dolce & Gabbana

    1 provider

    Light Blue Love Is Love

    EDT · Men

    Bottle size for Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love

    $86.99$0.70/ml

  • Christian Dior

    1 provider

    Rose N' Roses Perfume

    EDT

    Bottle size for Christian Dior Rose N' Roses Perfume

    $145.95$1.46/ml