Daily Fragrance Scout

Fragrances

709 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Calvin Klein

    2 providers

    Ck One Gold

    EDT · Women

    Bottle size for Calvin Klein Ck One Gold

    $59.99$0.60/ml

    $54.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Kenneth Cole

    1 provider

    Mankind Hero

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Mankind Hero

    $69.99$0.70/ml

  • Vince Camuto

    1 provider

    Eterno

    EDT · Men

    Bottle size for Vince Camuto Eterno

    $69.99$0.70/ml

  • Prada

    1 provider

    Lhomme Prada Leau

    EDT · Men

    Bottle size for Prada Lhomme Prada Leau

    $74.99$1.50/ml

    $103.99$1.04/ml

  • Sean John

    2 providers

    Unforgivable

    EDT · Men

    Bottle size for Sean John Unforgivable

    $29.99$1.00/ml

    $49.95$0.67/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $59.95$0.48/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Versace

    2 providers

    Dylan Blue

    EDT · Men

    Bottle size for Versace Dylan Blue

    $38.95$1.30/ml

    $99.95$1.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $132.95$0.66/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Diesel

    1 provider

    Only The Brave Street

    EDT · Men

    Bottle size for Diesel Only The Brave Street

    $70.99$0.57/ml

  • Miu Miu

    1 provider

    Miu Leau Rosee

    EDT · Women

    Bottle size for Miu Miu Miu Leau Rosee

    $52.95$1.06/ml

    $67.95$0.68/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Bad Boy

    EDT

    Bottle size for Carolina Herrera Bad Boy

    $86.95$1.74/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $107.95$1.08/ml

    $139.95$0.93/ml

    best of 2 providers at 150 ml

  • Versace

    2 providers

    The Dreamer

    EDT · Men

    Bottle size for Versace The Dreamer

    $62.99$1.26/ml

    $65.95$0.66/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212 VIP

    EDT

    Bottle size for Carolina Herrera 212 VIP

    $79.95$1.60/ml

    $107.95$1.08/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $131.95$0.66/ml

  • Kenneth Cole

    2 providers

    Blue

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Blue

    $69.95$0.70/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Yves Saint Laurent

    2 providers

    Rive Gauche

    EDT · Women

    Bottle size for Yves Saint Laurent Rive Gauche

    $82.95$0.83/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Christian Audigier

    1 provider

    Ed Hardy Skulls And Roses

    EDT

    Bottle size for Christian Audigier Ed Hardy Skulls And Roses

    $52.99$0.53/ml

  • Thierry Mugler

    1 provider

    Angel Standing

    EDT · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Angel Standing

    $50.95$1.70/ml

    $96.99$1.94/ml

  • Lacoste

    1 provider

    L'Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Lacoste L'Homme

    $68.63$0.69/ml

  • Prada

    4 providers

    Luna Rossa Ocean

    EDT · Men

    Bottle size for Prada Luna Rossa Ocean

    $3.99$3.99/ml

    $15.99$3.20/ml

    $19.99$2.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $89.95$2.00/ml

    $69.99$1.40/ml

    $93.79$0.94/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $159.99$1.07/ml

  • Dolce & Gabbana

    4 providers

    The One

    EDT · Men

    Bottle size for Dolce & Gabbana The One

    $49.69$0.99/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $39.95$0.40/ml

    best of 4 providers at 100 ml

    $76.29$0.51/ml

    best of 3 providers at 150 ml

  • Cartier

    4 providers

    Pasha

    EDT

    Bottle size for Cartier Pasha

    $79.95$2.67/ml

    $69.00$0.69/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Azzaro

    4 providers

    Wanted

    EDT · Men

    Bottle size for Azzaro Wanted

    $3.69$3.69/ml

    $12.99$2.60/ml

    $14.69$1.47/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $79.95$1.60/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $99.95$1.00/ml

    $128.99$0.86/ml

  • Valentino

    4 providers

    Uomo Born In Roma

    EDT · Men

    Bottle size for Valentino Uomo Born In Roma

    $4.99$4.99/ml

    $16.99$3.40/ml

    $27.99$2.80/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $91.95$1.84/ml

    $113.95$1.14/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $139.95$0.93/ml

    best of 2 providers at 150 ml