Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Variety →

Orientica Variety by Orientica LUXURY COLLECTION WITH AMBER ROUGE & OUD SAFFRON & ROYAL AMBER & ROYAL BLEU & VELVET GOLD AND ALL ARE EAU DE PARFUM SPRAY 0.33 OZ MINI for UNISEX

Orientica Variety by Orientica LUXURY COLLECTION WITH AMBER ROUGE & OUD SAFFRON & ROYAL AMBER & ROYAL BLEU & VELVET GOLD AND ALL ARE EAU DE PARFUM SPRAY 0.33 OZ MINI for UNISEX

$46.89

At typical
Size
10 ml($4.69/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Mini
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
17 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$46.89$46.19AVG $46.19Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $46.19Sep 21, 2026 $46.89rose $0.70 (1.5%)

Range over this window: $46.19 to $46.89. Averaging $46.19, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Asad Zanzibar

    100 ml

    $21.99$49.00$0.22/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Maison Alhambra Jean Lowe Maitre

    100 ml

    $21.99$49.00$0.22/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Hamidi Insignia Sable Fragrance

    110 ml

    $26.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low