Calvin Klein
3 providers
CK One
EDT · Unisex
$9.79$0.65/ml
$20.99$0.47/ml
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.29$0.27/ml
best of 3 providers at 100 ml
$35.69$0.18/ml
best of 3 providers at 200 ml
$108.99$0.36/ml

Lowest live price · 75 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of El Ganso Senorita Mon Amour is $13.29 for 75 ml at FragranceNet ($0.18/ml, read Oct 3, 2026, 02:18 UTC), the only retailer we track with it in stock.
Per millilitre the 125 ml works out at $0.21/ml against $0.18/ml for the 75 ml, so the 75 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 75 ml in 53 days of tracking is $13.29 on Aug 11; which is where it sits now.
75 ml · 1 provider
across 1 provider at 75 ml
at 75 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 75 mlbest $0.18/ml | $13.29besttracked lowread Oct 3, 2026, 02:18 UTC | $13.29across 1 provider |
| 125 mlbest $0.21/ml | $25.89bestTesterread Oct 3, 2026, 10:33 UTC | $25.89across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 11, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Calvin Klein
3 providers
EDT · Unisex
$9.79$0.65/ml
$20.99$0.47/ml
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.29$0.27/ml
best of 3 providers at 100 ml
$35.69$0.18/ml
best of 3 providers at 200 ml
$108.99$0.36/ml
Calvin Klein
3 providers
EDT · Men
$52.99$1.77/ml
$63.95$0.85/ml
best of 2 providers at 75 ml
$75.95$0.64/ml
best of 2 providers at 118 ml
$21.69$0.17/ml
$37.09$0.19/ml
best of 3 providers at 200 ml
Elizabeth Arden
2 providers
EDT · Women
$8.95$0.90/ml
$34.99$1.17/ml
$52.99$1.06/ml
$12.95$0.17/ml
$25.95$0.26/ml
best of 2 providers at 100 ml
Oscar De La Renta
2 providers
EDT · Women
$28.99$0.97/ml
$32.98$0.66/ml
$61.95$0.62/ml
$33.95$0.17/ml
best of 2 providers at 200 ml