Gucci
3 providers
Flora Gorgeous Gardenia Intense
EDP · Women
$26.59$2.66/ml
$82.99$2.77/ml
best of 3 providers at 30 ml
$97.99$2.18/ml
$127.39$1.27/ml
best of 2 providers at 100 ml

Lowest live price · 45 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Gucci Guilty Pour Femme Intense is $90.99 for 45 ml at FragranceNet ($2.02/ml, read Oct 3, 2026, 18:49 UTC), the only retailer we track with it in stock.
45 ml · 1 provider
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
at 90 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | eCosmetics | FragranceNet | Average |
|---|---|---|---|
| 8 mlbest $2.45/ml | not carried | $19.59bestMiniread Oct 3, 2026, 18:49 UTC | $19.59across 1 provider |
| 45 mlbest $2.02/ml | sold out | $90.99bestread Oct 3, 2026, 18:49 UTC | $90.99across 1 provider |
| 90 mlbest $1.23/ml | not carried | $110.59bestTesterread Oct 3, 2026, 18:49 UTC | $110.59across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 13, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Not enough price history for 45 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.
Other Gucci fragrances we price across providers.
Gucci
3 providers
EDP · Women
$26.59$2.66/ml
$82.99$2.77/ml
best of 3 providers at 30 ml
$97.99$2.18/ml
$127.39$1.27/ml
best of 2 providers at 100 ml
Gucci
3 providers
EDP · Men
$133.95$2.98/ml
best of 2 providers at 45 ml
$159.99$1.78/ml
$225.99$1.13/ml
Gucci
2 providers
EDT · Women
$81.99$2.73/ml
$43.39$0.96/ml
$92.99$1.86/ml
$49.69$0.66/ml
best of 2 providers at 75 ml
Gucci
2 providers
EDP · Women
$40.95$1.37/ml
best of 2 providers at 30 ml
$133.95$2.68/ml
$77.95$0.78/ml
best of 2 providers at 100 ml