Jimmy Choo
3 providers
Man Extreme
EDP · Men
$13.99$1.75/ml
$44.79$1.49/ml
$58.79$1.18/ml
best of 3 providers at 50 ml
$69.99$0.70/ml
best of 2 providers at 100 ml
$98.69$0.49/ml

Lowest live price · 40 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Jimmy Choo I Want Choo With Love is $69.99 for 40 ml at FragranceNet ($1.75/ml, read 2 hours ago), compared across 2 retailers.
The 100 ml ranges from $95.99 at Maple Prime to $112.69 at FragranceNet, a $16.70 spread, 15% of the higher price, across 2 sellers.
Per millilitre the 118 ml works out at $1.07/ml against $1.75/ml for the 40 ml, so the 118 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 40 ml in 49 days of tracking is $69.99 on Aug 13; which is where it sits now.
40 ml · 2 providers
per ml: 6 sizes cannot share a dollar average
at 100 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Maple Prime | Average |
|---|---|---|---|
| 2 mlbest $4.00/ml | not carried | $7.99besttracked lowread Oct 1, 2026, 02:33 UTC | $7.99across 1 provider |
| 7 mlbest $3.00/ml | $20.99besttracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | not carried | $20.99across 1 provider |
| 40 mlbest $1.75/ml | $69.99besttracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | $72.99−51%tracked lowread Oct 1, 2026, 02:33 UTC | $71.49across 2 providers |
| 60 mlbest $2.00/ml | not carried | $119.99besttracked lowread Oct 1, 2026, 02:33 UTC | $119.99across 1 provider |
| 100 mlbest $0.96/ml | $112.69tracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | $95.99besttracked lowread Oct 1, 2026, 02:33 UTC | $104.34across 2 providers |
| 118 mlbest $1.07/ml | $125.99bestTestertracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | not carried | $125.99across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 25, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Jimmy Choo fragrances we price across providers.
Jimmy Choo
3 providers
EDP · Men
$13.99$1.75/ml
$44.79$1.49/ml
$58.79$1.18/ml
best of 3 providers at 50 ml
$69.99$0.70/ml
best of 2 providers at 100 ml
$98.69$0.49/ml
Jimmy Choo
3 providers
EDT · Men
$31.49$1.05/ml
$44.09$0.88/ml
best of 3 providers at 50 ml
$49.69$0.50/ml
best of 3 providers at 100 ml
$106.95$0.53/ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Mancera
5 providers
Extrait · Unisex
$98.69$1.64/ml
best of 2 providers at 60 ml
$129.49$1.10/ml
$114.99$0.96/ml
best of 3 providers at 120 ml
Mont Blanc
3 providers
EDP · Men
$11.89$1.70/ml
$69.95$1.40/ml
best of 2 providers at 50 ml
$95.95$0.96/ml
best of 2 providers at 100 ml
Christian Dior
3 providers
EDT · Men
$99.99$2.00/ml
best of 2 providers at 50 ml
$130.95$1.31/ml
best of 2 providers at 100 ml
$192.49$0.96/ml
Jean Paul Gaultier
3 providers
EDP · Men
$5.99$5.99/ml
$22.99$4.60/ml
$20.99$3.50/ml
$34.99$3.50/ml
$119.97$0.96/ml