Lacoste
3 providers
L.12.12 Blanc
EDT · Men
$37.79$0.84/ml
$59.99$1.20/ml
$51.95$0.52/ml
best of 2 providers at 100 ml
$60.89$0.35/ml
best of 2 providers at 175 ml

Lowest live price · 125 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Lacoste Booster is $49.95 for 125 ml at Perfumania ($0.40/ml, read 1 hour ago), compared across 2 retailers.
The 125 ml ranges from $49.95 at Perfumania to $69.99 at Fragrance Outlet, a $20.04 spread, 29% of the higher price, across 2 sellers.
The lowest we have recorded for the 125 ml in 55 days of tracking is $49.95 on Aug 7; which is where it sits now.
125 ml · 2 providers
across 2 providers at 125 ml
at 125 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Fragrance Outlet | Perfumania | Average |
|---|---|---|---|
| 125 mlbest $0.40/ml | $69.99−5%read Oct 1, 2026, 00:17 UTC | $49.95best−33%tracked lowread Sep 30, 2026, 23:47 UTC | $59.97across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Lacoste fragrances we price across providers.
Lacoste
3 providers
EDT · Men
$37.79$0.84/ml
$59.99$1.20/ml
$51.95$0.52/ml
best of 2 providers at 100 ml
$60.89$0.35/ml
best of 2 providers at 175 ml
Lacoste
3 providers
EDP · Women
$41.99$0.84/ml
$47.99$0.48/ml
best of 3 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Hugo Boss
3 providers
EDT · Men
$48.00$1.07/ml
$48.29$0.48/ml
best of 2 providers at 100 ml
$80.00$0.40/ml
Ralph Lauren
3 providers
EDT
$51.09$0.68/ml
best of 2 providers at 75 ml
$49.69$0.40/ml
best of 3 providers at 125 ml
$83.99$0.42/ml
best of 3 providers at 200 ml
Michel Germain
2 providers
EDP · Women
$30.09$0.40/ml
$66.49$0.53/ml
best of 2 providers at 125 ml