
Maison Alhambra Jean Lowe Immortel
As of Sep 30, 2026: every Maison Alhambra Jean Lowe Immortel bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $29.95 for 100 ml.
In stock now
Maison Alhambra Jean Lowe Immortel is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Maison Alhambra first.
Al Haramain
3 providers
Amber Oud Tobacco Edition
EDP · Women
$59.99$1.00/ml
best of 3 providers at 60 ml
across 0 providers
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
per millilitre
full bottle, off list price
Prices by size and provider
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Perfumania | Average |
|---|---|---|
| 100 ml | sold out | - |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Price dynamics: 100 ml
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Sold out everywhere at 100 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
- Lowest:
- $29.95
- Average now:
- $29.95
- Trend:
- flat
More from Maison Alhambra
Other Maison Alhambra fragrances we price across providers.
Maison Alhambra
3 providers
Infini Intoxicating Cherry
EDP · Unisex
$21.69$0.22/ml
best of 3 providers at 100 ml
Compares at a similar price
Fragrances from other houses in the same part of the catalog.
Al Haramain
3 providers
Amber Oud Rouge
EDP · Men
$16.79$2.10/ml
$49.95$0.83/ml
best of 2 providers at 60 ml
$70.95$0.60/ml
best of 3 providers at 118 ml










