Daily Fragrance Scout
Memo Luxor Oud bottle

Memo Luxor Oud

Eau de ParfumTesters & Unboxed
Nothing billed

No live offers

No provider currently lists Memo Luxor Oud. It stays in the catalog, and prices reappear here as soon as an offer is imported.

More from Memo

Other Memo fragrances we price across providers.

  • Memo

    2 providers

    Irish Leather

    EDP

    Bottle size for Memo Irish Leather

    $5.99$5.99/ml

    $78.00$2.60/ml

    $119.99$1.60/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Memo

    2 providers

    African Leather

    EDP · Unisex

    Bottle size for Memo African Leather

    $5.99$5.99/ml

    $24.99$5.00/ml

    $47.99$4.80/ml

    $185.49$2.47/ml

  • Memo

    2 providers

    Marfa

    EDP · Unisex

    Bottle size for Memo Marfa

    $5.99$5.99/ml

    $11.89$2.38/ml

  • Memo

    2 providers

    Odeon X Jean Jullien

    EDP · Unisex

    Bottle size for Memo Odeon X Jean Jullien

    $159.99$2.13/ml

    best of 2 providers at 75 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses in the same part of the catalog.

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Perfect Absolute

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Perfect Absolute

    $23.79$2.38/ml

    $128.99$2.87/ml

    $115.49$1.15/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Olympea

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Olympea

    $55.29$1.84/ml

    $74.19$1.48/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $75.59$0.94/ml

    best of 2 providers at 80 ml

  • Kenneth Cole

    2 providers

    Blush

    EDP · Women

    Bottle size for Kenneth Cole Blush

    $10.49$0.35/ml

    $69.99$0.70/ml

  • Hermes

    2 providers

    Jour D'Hermes

    EDP

    Bottle size for Hermes Jour D'Hermes

    $85.39$1.90/ml

    $102.19$1.28/ml

    $79.00$0.93/ml