Paco Rabanne
3 providers
Invictus Victory Elixir
Parfum · Men
$17.49$2.19/ml
$94.49$1.89/ml
best of 3 providers at 50 ml
$122.49$1.22/ml
best of 2 providers at 100 ml
$168.69$0.84/ml

Lowest live price · 100 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Sep 30, 2026: the cheapest full bottle of Paco Rabanne Million Gold INTENSE is $92.39 for 100 ml at FragranceNet ($0.92/ml, read 2 hours ago), the only retailer we track with it in stock.
Per millilitre the 200 ml works out at $0.61/ml against $0.92/ml for the 100 ml, so the 200 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 100 ml in 51 days of tracking is $92.39 on Aug 21; which is where it sits now.
100 ml · 1 provider
per ml: 4 sizes cannot share a dollar average
at 200 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 5 mlbest $3.78/ml | $18.89bestMinitracked lowread Sep 30, 2026, 23:32 UTC | $18.89across 1 provider |
| 8 mlbest $1.92/ml | $15.39bestMinitracked lowread Sep 30, 2026, 23:32 UTC | $15.39across 1 provider |
| 100 mlbest $0.92/ml | $92.39bestTestertracked lowread Sep 30, 2026, 23:32 UTC | $92.39across 1 provider |
| 200 mlbest $0.61/ml | $121.79bestTestertracked lowread Sep 30, 2026, 23:32 UTC | $121.79across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 16, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Paco Rabanne fragrances we price across providers.
Paco Rabanne
3 providers
Parfum · Men
$17.49$2.19/ml
$94.49$1.89/ml
best of 3 providers at 50 ml
$122.49$1.22/ml
best of 2 providers at 100 ml
$168.69$0.84/ml
Paco Rabanne
3 providers
EDT
$67.19$1.34/ml
best of 3 providers at 50 ml
$69.99$0.70/ml
best of 2 providers at 100 ml
$110.59$0.55/ml
best of 2 providers at 200 ml
Paco Rabanne
3 providers
EDT · Men
$68.59$1.37/ml
best of 3 providers at 50 ml
$63.99$0.85/ml
$62.00$0.62/ml
best of 3 providers at 100 ml
$117.59$0.59/ml
best of 3 providers at 200 ml
Paco Rabanne
3 providers
EDT · Men
$104.95$1.05/ml
best of 3 providers at 100 ml
$142.95$0.71/ml
best of 3 providers at 200 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Hermes
4 providers
EDP · Men
$86.79$1.93/ml
$99.39$0.99/ml
best of 3 providers at 100 ml
$125.00$0.71/ml
best of 2 providers at 175 ml
$122.49$0.61/ml
Mancera
3 providers
Extrait
$16.79$2.10/ml
$185.00$3.08/ml
$72.99$0.61/ml
best of 2 providers at 120 ml
Gucci
2 providers
EDP · Women
$46.95$1.04/ml
$121.95$2.44/ml
$45.95$0.61/ml
best of 2 providers at 75 ml