Daily Fragrance Scout
Sarah Jessica Parker Lovely Sarah Jessica Parker ROLLERBALL bottle

Sarah Jessica Parker Lovely Sarah Jessica Parker ROLLERBALL

Eau de ParfumWomenTesters & Unboxed

As of Oct 3, 2026: no full bottle of Sarah Jessica Parker Lovely Sarah Jessica Parker ROLLERBALL is in stock at the 1 retailer we track; the 5 ml decant is $6.99.

In stock now

No full bottle of Sarah Jessica Parker Lovely Sarah Jessica Parker ROLLERBALL is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Sarah Jessica Parker first.

  • Sarah Jessica Parker

    1 provider

    Lovely

    EDP · Women

    Bottle size for Sarah Jessica Parker Lovely

    $34.99$1.17/ml

    $32.99$0.66/ml

    $45.99$0.46/ml

    $69.99$0.35/ml

  • Hermes

    1 provider

    H24 Herbes Vives

    EDP · Men

    Bottle size for Hermes H24 Herbes Vives

    $27.29$2.73/ml

    $84.69$0.85/ml

  • Montale

    1 provider

    Paris Lucky Candy

    EDP · Women

    Bottle size for Montale Paris Lucky Candy

    $83.29$0.83/ml

  • Montale

    1 provider

    Paris Holy Neroli

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Paris Holy Neroli

    $79.79$0.80/ml

Lowest price
$6.99

5 ml · decant only

Average price
$1.12/ml

per ml: 2 sizes cannot share a dollar average

Best value
$0.84/ml

at 10 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 11, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 5 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$6.99
Aug 11, 202651 observationsOct 3, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$6.99
Average now:
$6.99
Trend:
flat

More from Sarah Jessica Parker

Other Sarah Jessica Parker fragrances we price across providers.

  • Sarah Jessica Parker

    2 providers

    Lovely Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Sarah Jessica Parker Lovely Perfume

    $15.95$0.32/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $22.95$0.23/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $21.95$0.15/ml

  • Sarah Jessica Parker

    2 providers

    Stash Prive ELIXIR

    EDP · Women

    Bottle size for Sarah Jessica Parker Stash Prive ELIXIR

    $7.95$0.27/ml

    $19.95$0.20/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Sarah Jessica Parker

    1 provider

    Lovely

    EDP · Women

    Bottle size for Sarah Jessica Parker Lovely

    $34.99$1.17/ml

    $32.99$0.66/ml

    $45.99$0.46/ml

    $69.99$0.35/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within testers & unboxed.

  • Cartier

    1 provider

    La Panthere

    Parfum · Women

    Bottle size for Cartier La Panthere

    $116.89$1.17/ml

    $167.99$0.84/ml

  • Cartier

    2 providers

    La Panthere

    EDT · Women

    Bottle size for Cartier La Panthere

    $75.95$1.01/ml

    $84.69$0.85/ml

  • Montale

    1 provider

    Paris Lucky Candy

    EDP · Women

    Bottle size for Montale Paris Lucky Candy

    $83.29$0.83/ml

  • Hermes

    1 provider

    H24 Herbes Vives

    EDP · Men

    Bottle size for Hermes H24 Herbes Vives

    $27.29$2.73/ml

    $84.69$0.85/ml