Daily Fragrance Scout

Women's fragrances

875 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Gucci

    1 provider

    Flora

    EDP · Women

    Bottle size for Gucci Flora

    $76.99$2.57/ml

    $128.99$2.87/ml

    $144.99$1.93/ml

  • Ariana Grande

    1 provider

    Moonlight

    EDP · Women

    Bottle size for Ariana Grande Moonlight

    $68.99$0.69/ml

  • Kate Spade

    1 provider

    In Full Bloom

    EDP · Women

    Bottle size for Kate Spade In Full Bloom

    $74.99$1.50/ml

  • Ariana Grande

    1 provider

    R.E.M

    EDP · Women

    Bottle size for Ariana Grande R.E.M

    $68.99$0.69/ml

  • Versace

    1 provider

    Woman

    EDP · Women

    Bottle size for Versace Woman

    $71.99$0.72/ml

  • Donna Karan

    1 provider

    Be Delicious Fresh Blossom

    EDP · Women

    Bottle size for Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom

    $76.99$1.54/ml

    $87.99$0.88/ml

  • Coach

    1 provider

    Floral

    EDP · Women

    Bottle size for Coach Floral

    $76.99$2.57/ml

    $97.99$1.96/ml

    $124.99$1.39/ml

  • Carolina Herrera

    1 provider

    Good Girl Bowtastic

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera Good Girl Bowtastic

    $140.99$1.76/ml

  • Jimmy Choo

    1 provider

    I Want Choo Forever

    EDP · Women

    Bottle size for Jimmy Choo I Want Choo Forever

    $80.99$2.02/ml

    $145.99$1.46/ml

    $140.99$1.19/ml

  • Ariana Grande

    1 provider

    Mod Blush

    EDP · Women

    Bottle size for Ariana Grande Mod Blush

    $68.99$0.69/ml

  • Christian Dior

    1 provider

    Miss Dior Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Christian Dior Miss Dior Perfume

    $110.95$3.70/ml

  • Coach

    1 provider

    Wild Rose

    EDP · Women

    Bottle size for Coach Wild Rose

    $97.99$1.96/ml

    $119.99$1.33/ml

  • Valentino

    4 providers

    Donna Born in Roma Purple Melancholia

    EDP · Women

    Bottle size for Valentino Donna Born in Roma Purple Melancholia

    $6.99$6.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $42.99$4.30/ml

    $97.99$3.27/ml

    $140.99$2.82/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $146.99$1.47/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Prada

    3 providers

    Paradoxe Virtual Flower

    EDP · Women

    Bottle size for Prada Paradoxe Virtual Flower

    $18.19$2.27/ml

    $24.49$2.45/ml

    $119.99$1.33/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Yves Saint Laurent

    3 providers

    Black Opium

    EDP · Women

    Bottle size for Yves Saint Laurent Black Opium

    $4.50$4.50/ml

    $18.99$3.80/ml

    $28.99$2.90/ml

    $88.19$2.94/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $110.59$2.46/ml

    best of 2 providers at 45 ml

    $84.99$0.94/ml

    best of 3 providers at 90 ml

    $214.99$1.43/ml

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Daisy Wild

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Wild

    $25.19$2.52/ml

    $66.49$2.22/ml

    $110.17$1.10/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Thierry Mugler

    3 providers

    Angel

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Angel

    $55.29$2.21/ml

    best of 2 providers at 25 ml

    $76.99$1.71/ml

    $144.99$2.90/ml

    $62.95$0.63/ml

  • Givenchy

    3 providers

    Organza

    EDP · Women

    Bottle size for Givenchy Organza

    $40.95$0.82/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $51.95$0.52/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Christian Dior

    3 providers

    Miss Dior

    EDP · Women

    Bottle size for Christian Dior Miss Dior

    $127.39$4.25/ml

    $124.95$2.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $174.99$2.19/ml

  • Prada

    3 providers

    Paradoxe Intense

    EDP · Women

    Bottle size for Prada Paradoxe Intense

    $27.99$4.00/ml

    $24.49$3.06/ml

    $104.99$2.10/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $179.99$2.00/ml

  • Calvin Klein

    2 providers

    Euphoria

    EDP · Women

    Bottle size for Calvin Klein Euphoria

    $19.59$1.31/ml

    $39.89$0.89/ml

    $56.69$0.57/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $69.29$0.43/ml

  • Gucci

    2 providers

    Flora Gorgeous Gardenia

    EDP · Women

    Bottle size for Gucci Flora Gorgeous Gardenia

    $34.99$3.50/ml

    $129.49$1.29/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Donna Karan

    2 providers

    Cashmere Mist

    EDP · Women

    Bottle size for Donna Karan Cashmere Mist

    $62.99$2.10/ml

    $76.29$1.53/ml

    $100.09$1.00/ml

    $162.99$0.81/ml

  • Ralph Lauren

    2 providers

    Safari

    EDP · Women

    Bottle size for Ralph Lauren Safari

    $96.99$1.29/ml

    best of 2 providers at 75 ml