Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,807 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Sospiro

    4 providers

    Dolce Sonata

    EDP · Unisex

    Bottle size for Sospiro Dolce Sonata

    $5.99$5.99/ml

    $22.99$4.60/ml

    $39.99$4.00/ml

    $149.00$1.49/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Giardini di Toscana

    4 providers

    Celeste

    EDP · Unisex

    Bottle size for Giardini di Toscana Celeste

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $12.00$1.50/ml

    $24.99$2.50/ml

    $149.79$1.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mancera

    4 providers

    Red Tobacco

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Red Tobacco

    $4.50$4.50/ml

    $17.99$3.60/ml

    $21.99$2.20/ml

    $135.00$2.25/ml

    $86.95$0.74/ml

    $75.00$0.63/ml

    best of 2 providers at 120 ml

  • Borntostandout

    4 providers

    Dirty Rice

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Dirty Rice

    $7.99$7.99/ml

    $3.00$1.50/ml

    $38.99$7.80/ml

    $53.99$5.40/ml

    $83.99$5.60/ml

    $135.00$2.70/ml

    best of 4 providers at 50 ml

    $155.00$1.55/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Akro

    4 providers

    Dark

    EDP · Unisex

    Bottle size for Akro Dark

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $38.99$3.90/ml

    $90.00$3.00/ml

    $89.00$0.89/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Akro

    4 providers

    Smile

    EDP · Unisex

    Bottle size for Akro Smile

    $90.00$3.00/ml

    $84.00$0.84/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Giardini di Toscana

    4 providers

    Blu Indaco

    EDP · Unisex

    Bottle size for Giardini di Toscana Blu Indaco

    $3.99$3.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    $138.59$1.39/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Borntostandout

    4 providers

    Fig Porn

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Fig Porn

    $7.99$7.99/ml

    $38.99$7.80/ml

    $53.99$5.40/ml

    $169.99$3.40/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $179.00$1.79/ml

  • Atelier Materi

    4 providers

    Cacao Porcelana

    EDP

    Bottle size for Atelier Materi Cacao Porcelana

    $33.99$3.40/ml

    $125.00$1.25/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Creed

    4 providers

    Queen of Silk

    EDP · Women

    Bottle size for Creed Queen of Silk

    $9.99$9.99/ml

    $2.50$1.25/ml

    $39.99$8.00/ml

    $48.99$6.12/ml

    $49.99$5.00/ml

    $460.00$6.13/ml

  • Mancera

    4 providers

    Amber Fever

    EDP

    Bottle size for Mancera Amber Fever

    $65.95$0.56/ml

    $78.00$0.65/ml

    best of 3 providers at 120 ml

  • Xerjoff

    4 providers

    Torino 24

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Torino 24

    $7.99$7.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    $144.98$2.90/ml

    best of 4 providers at 50 ml

  • Borntostandout

    4 providers

    Sugar Addict

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Sugar Addict

    $7.99$7.99/ml

    $38.99$7.80/ml

    $59.99$6.00/ml

    $61.59$4.11/ml

    $149.98$3.00/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $149.00$1.49/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Marc-Antoine Barrois

    4 providers

    Tilia

    EDP

    Bottle size for Marc-Antoine Barrois Tilia

    $5.99$5.99/ml

    $6.99$2.33/ml

    $24.99$5.00/ml

    $42.99$4.30/ml

    $175.00$5.83/ml

    $300.00$3.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Essential

    4 providers

    Nice Bergamote

    EDP · Unisex

    Bottle size for Essential Nice Bergamote

    $3.99$3.99/ml

    $30.00$3.00/ml

    $130.00$1.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Parfums de Marly

    4 providers

    Althair

    EDP · Men

    Bottle size for Parfums de Marly Althair

    $4.99$4.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $21.49$4.30/ml

    $26.59$3.32/ml

    $34.99$3.50/ml

    $169.99$2.27/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $209.99$1.68/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Ex Nihilo

    3 providers

    Fleur Narcotique

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ex Nihilo Fleur Narcotique

    $7.99$7.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    $19.99$2.50/ml

    $52.99$5.30/ml

    $234.99$4.70/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $385.00$3.85/ml

  • Akro

    3 providers

    Rise

    EDP · Unisex

    Bottle size for Akro Rise

    $90.00$3.00/ml

    $109.99$1.10/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Initio

    3 providers

    Sugar Blast

    EDP

    Bottle size for Initio Sugar Blast

    $6.99$3.50/ml

    $225.00$2.50/ml

    best of 3 providers at 90 ml

  • Amouage

    3 providers

    Love Hibiscus

    EDP

    Bottle size for Amouage Love Hibiscus

    $8.99$8.99/ml

    $36.49$7.30/ml

    $48.49$4.85/ml

    $354.99$3.55/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    3 providers

    40 Knots

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff 40 Knots

    $7.99$7.99/ml

    $30.99$6.20/ml

    $44.99$4.50/ml

    $205.00$4.10/ml

    $164.98$1.65/ml

  • Parfums de Marly

    3 providers

    Athenais

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Athenais

    $12.99$12.99/ml

    $49.99$10.00/ml

    $89.99$9.00/ml

    $249.99$3.33/ml

    best of 3 providers at 75 ml

  • Montale

    3 providers

    Starry Nights

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Starry Nights

    $3.99$3.99/ml

    $10.99$5.50/ml

    $14.99$3.00/ml

    $22.99$2.30/ml

    $190.00$1.90/ml

  • Mancera

    3 providers

    Hindu Kush

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Hindu Kush

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    $63.95$0.54/ml

    $69.97$0.58/ml

    best of 2 providers at 120 ml