Daily Fragrance Scout

Men's fragrances

343 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Burberry

    3 providers

    Brit

    EDT · Men

    Bottle size for Burberry Brit

    $9.79$1.22/ml

    $23.85$0.80/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $68.95$1.38/ml

    $74.99$0.75/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $113.99$0.57/ml

  • Mercedes Benz

    2 providers

    Man Grey

    EDT · Men

    Bottle size for Mercedes Benz Man Grey

    $23.99$0.48/ml

    $64.00$0.64/ml

  • Burberry

    3 providers

    Weekend

    EDT · Men

    Bottle size for Burberry Weekend

    $65.99$2.20/ml

    $24.49$0.54/ml

    $31.99$0.64/ml

    $80.95$0.81/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Kenneth Cole

    2 providers

    Copper Black

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Copper Black

    $24.99$0.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $74.95$0.75/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Burberry

    3 providers

    London

    EDT · Men

    Bottle size for Burberry London

    $65.99$2.20/ml

    $32.89$0.73/ml

    $32.99$0.66/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $40.59$0.41/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Antonio Banderas

    2 providers

    Seduction In Black

    EDT · Men

    Bottle size for Antonio Banderas Seduction In Black

    $19.90$0.20/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $75.00$0.38/ml

  • Issey Miyake

    2 providers

    L'Eau Dissey Intense

    EDT · Men

    Bottle size for Issey Miyake L'Eau Dissey Intense

    $29.99$0.40/ml

    $82.95$0.66/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Christian Dior

    3 providers

    Eau Sauvage

    EDT · Men

    Bottle size for Christian Dior Eau Sauvage

    $99.99$2.00/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $130.95$1.31/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $192.49$0.96/ml

  • Trussardi

    2 providers

    Uomo

    EDT · Men

    Bottle size for Trussardi Uomo

    $26.95$0.90/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $71.25$0.71/ml

  • Prada

    2 providers

    Amber Pour Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Prada Amber Pour Homme

    $39.99$0.80/ml

    $99.95$1.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Hugo Boss

    2 providers

    Hugo Man Green

    EDT · Men

    Bottle size for Hugo Boss Hugo Man Green

    $29.11$0.73/ml

    best of 2 providers at 40 ml

    $59.95$0.80/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $55.95$0.45/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $91.95$0.46/ml

  • Ralph Lauren

    1 provider

    Polo Blue Sport

    EDT · Men

    Bottle size for Ralph Lauren Polo Blue Sport

    $39.99$0.53/ml

    $81.99$0.66/ml

  • Joop!

    2 providers

    Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Joop! Homme

    $39.99$0.53/ml

    $44.95$0.36/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $54.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • John Varvatos

    2 providers

    Artisan Blue

    EDT · Men

    Bottle size for John Varvatos Artisan Blue

    $54.99$0.73/ml

    $75.95$0.61/ml

  • Azzaro

    3 providers

    Chrome Legend

    EDT · Men

    Bottle size for Azzaro Chrome Legend

    $25.99$0.65/ml

    $56.99$0.76/ml

    $34.29$0.27/ml

    best of 3 providers at 125 ml

  • Loewe

    1 provider

    Solo Loewe

    EDT · Men

    Bottle size for Loewe Solo Loewe

    $75.99$0.76/ml

    $85.99$0.69/ml

  • Banana Republic

    2 providers

    Black Walnut

    EDT · Men

    Bottle size for Banana Republic Black Walnut

    $55.00$0.55/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • John Varvatos

    3 providers

    Vintage

    EDT · Men

    Bottle size for John Varvatos Vintage

    $75.99$1.01/ml

    $40.59$0.32/ml

    best of 3 providers at 125 ml

  • John Varvatos

    2 providers

    Artisan Pure

    EDT · Men

    Bottle size for John Varvatos Artisan Pure

    $75.95$0.61/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Banana Republic

    2 providers

    Cordovan

    EDT · Men

    Bottle size for Banana Republic Cordovan

    $55.99$0.56/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Giorgio Armani

    2 providers

    Stronger With You

    EDT · Men

    Bottle size for Giorgio Armani Stronger With You

    $79.95$1.60/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $99.95$1.00/ml

    $118.99$0.79/ml

  • Versace

    2 providers

    Pour Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Versace Pour Homme

    $9.95$1.99/ml

    $45.95$1.53/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $78.95$1.58/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $99.95$1.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $132.95$0.66/ml

  • Hugo Boss

    1 provider

    Bottled Night

    EDT · Men

    Bottle size for Hugo Boss Bottled Night

    $27.99$0.93/ml

    $70.99$1.42/ml

    $110.99$1.11/ml

    $123.99$0.62/ml