Daily Fragrance Scout

Fragrances

714 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Paco Rabanne

    3 providers

    Invictus

    EDT

    Bottle size for Paco Rabanne Invictus

    $67.19$1.34/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $69.99$0.70/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $110.59$0.55/ml

    best of 3 providers at 200 ml

  • Yves Saint Laurent

    3 providers

    Kouros

    EDT · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent Kouros

    $86.99$1.93/ml

    $87.95$0.88/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Jean Paul Gaultier

    3 providers

    Le Beau

    EDT · Unisex

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Beau

    $4.99$4.99/ml

    $17.99$3.60/ml

    $23.99$2.40/ml

    $91.95$1.23/ml

    $114.95$0.92/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Jean Paul Gaultier

    3 providers

    Le Male

    EDT · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Male

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $21.99$2.20/ml

    $27.99$1.87/ml

    $62.95$1.57/ml

    $77.69$1.04/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $88.19$0.71/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $129.49$0.65/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Ralph Lauren

    3 providers

    Polo Red

    EDT

    Bottle size for Ralph Lauren Polo Red

    $51.09$0.68/ml

    best of 3 providers at 75 ml

    $49.69$0.40/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $83.99$0.42/ml

    best of 3 providers at 200 ml

  • Cartier

    3 providers

    Pasha

    EDT

    Bottle size for Cartier Pasha

    $79.95$2.67/ml

    $69.00$0.69/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Paco Rabanne

    3 providers

    1 Million

    EDT · Men

    Bottle size for Paco Rabanne 1 Million

    $68.59$1.37/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $63.99$0.85/ml

    $62.00$0.62/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $82.99$0.66/ml

    $117.59$0.59/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Paco Rabanne

    3 providers

    1 Million Lucky

    EDT · Men

    Bottle size for Paco Rabanne 1 Million Lucky

    $95.99$1.92/ml

    $104.95$1.05/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $142.95$0.71/ml

    best of 3 providers at 200 ml

  • Jean Paul Gaultier

    3 providers

    Classique Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Classique Perfume

    $72.09$1.60/ml

    best of 2 providers at 45 ml

    $64.95$1.30/ml

    $94.49$0.94/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bvlgari

    2 providers

    Omnia Crystalline Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Bvlgari Omnia Crystalline Perfume

    $39.95$1.60/ml

    $69.95$1.40/ml

    $77.95$0.78/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bvlgari

    2 providers

    Aqva

    EDT · Men

    Bottle size for Bvlgari Aqva

    $39.99$1.33/ml

    $67.99$1.36/ml

    $92.95$0.93/ml

    $107.99$0.72/ml

  • Ralph Lauren

    2 providers

    Polo Red Rush

    EDT · Men

    Bottle size for Ralph Lauren Polo Red Rush

    $68.99$0.92/ml

    $74.95$0.60/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212 Sexy

    EDT · Men

    Bottle size for Carolina Herrera 212 Sexy

    $48.99$0.98/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $58.79$0.59/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Marc Jacobs

    2 providers

    Daisy Love Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Love Perfume

    $43.95$0.88/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $118.95$1.19/ml

  • Kenneth Cole

    2 providers

    Moonlight Blue

    EDT

    Bottle size for Kenneth Cole Moonlight Blue

    $74.95$0.75/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Invictus Aqua

    EDT · Men

    Bottle size for Paco Rabanne Invictus Aqua

    $79.99$1.60/ml

    $87.95$0.88/ml

  • Marc Jacobs

    2 providers

    Daisy Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Perfume

    $12.95$2.59/ml

    $89.95$1.80/ml

    $59.95$0.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Marc Jacobs

    2 providers

    Daisy Dream Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Dream Perfume

    $68.95$2.30/ml

    $89.95$1.80/ml

    $37.95$0.38/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Versace

    2 providers

    Bright Crystal Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Versace Bright Crystal Perfume

    $9.95$1.99/ml

    $35.95$1.20/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $91.95$1.84/ml

    $44.95$0.50/ml

    best of 2 providers at 90 ml

    $148.95$0.74/ml

  • Versace

    2 providers

    Yellow Diamond Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Versace Yellow Diamond Perfume

    $64.95$2.17/ml

    $41.95$0.84/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $37.95$0.42/ml

    best of 2 providers at 90 ml

    $148.95$0.74/ml

  • Viktor & Rolf

    2 providers

    Spicebomb

    EDT · Men

    Bottle size for Viktor & Rolf Spicebomb

    $17.49$2.50/ml

    $19.59$1.96/ml

    $93.95$1.88/ml

    $114.95$1.28/ml

    $108.49$0.72/ml

    best of 2 providers at 150 ml

  • Bvlgari

    2 providers

    Omnia Amethyste Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Bvlgari Omnia Amethyste Perfume

    $39.95$1.60/ml

    $42.95$1.07/ml

    $61.95$1.24/ml

    $120.95$1.21/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Ch

    EDT · Men

    Bottle size for Carolina Herrera Ch

    $61.95$1.24/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $110.95$1.11/ml

  • Dolce & Gabbana

    2 providers

    Light Blue Pour Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme

    $60.95$1.52/ml

    best of 2 providers at 40 ml

    $87.99$1.17/ml

    $129.99$1.30/ml

    $94.95$0.76/ml

    best of 2 providers at 125 ml