Kenneth Cole
3 providers
Mankind
EDT · Men
$49.99$1.00/ml
$30.09$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml
$42.99$0.21/ml
As of Sep 30, 2026: Kenneth Cole full bottles start at $9.79, with a median $0.38/ml across 59 bottle sizes we price, compared across 4 retailers. 43 fragrances, 93 live offers in total. The deepest markdown against list price is 62%.
Best value per ml right now: Kenneth Cole Mankind at $0.21/ml for the 200 ml. Most widely stocked: Kenneth Cole Signature, carried by 3 providers.
Figures as of Sep 30, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Kenneth Cole
3 providers
EDT · Men
$49.99$1.00/ml
$30.09$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml
$42.99$0.21/ml
Kenneth Cole
3 providers
EDT · Men
$26.59$0.53/ml
best of 3 providers at 50 ml
$31.49$0.31/ml
best of 3 providers at 100 ml
Kenneth Cole
3 providers
EDT · Men
$29.39$0.29/ml
best of 3 providers at 100 ml
$74.99$0.37/ml
Kenneth Cole
2 providers
EDT · Men
$24.99$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$74.95$0.75/ml
best of 2 providers at 100 ml
Kenneth Cole
2 providers
EDP · Women
$9.79$0.33/ml
$23.09$0.23/ml
best of 2 providers at 100 ml
Kenneth Cole
2 providers
EDT · Men
$39.99$0.80/ml
$74.95$0.75/ml
best of 2 providers at 100 ml
62 deals · page 1 of 3
100 ml · EDT
$69.99$88.00$0.70/ml
at Fragrance Outlet
50 ml
$39.99$65.00$0.80/ml
at Fragrance Outlet
50 ml · EDT
$39.99$65.00$0.80/ml
at Fragrance Outlet
50 ml · EDP
$39.99$65.00$0.80/ml
at Fragrance Outlet
50 ml
$39.99$60.00$0.80/ml
at Fragrance Outlet
50 ml · EDT
$44.99$65.00$0.90/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$59.99$85.00$0.60/ml
at Fragrance Outlet
50 ml · EDT
$39.99$56.00$0.80/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$59.99$84.00$0.60/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$45.00$62.50$0.45/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$54.99$75.00$0.55/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$69.99$88.00$0.70/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$74.99$102.00$0.37/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$64.99$85.00$0.65/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$59.99$78.00$0.60/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
$55.99$72.00$0.56/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$65.99$85.00$0.66/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
$64.99$82.00$0.65/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$69.99$88.00$0.70/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$69.99$88.00$0.70/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
$64.99$80.00$0.65/ml
at Fragrance Outlet