Daily Fragrance Scout
Kenneth Cole Blush For Her bottle

Kenneth Cole Blush For Her

Eau de ParfumWomen

As of Oct 1, 2026: every Kenneth Cole Blush For Her bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $20.11 for 30 ml.

In stock now

Kenneth Cole Blush For Her is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Kenneth Cole first.

  • Kenneth Cole

    3 providers

    Mankind

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Mankind

    $49.99$1.00/ml

    $30.09$0.30/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $42.99$0.21/ml

  • Kenneth Cole

    3 providers

    Mankind Ultimate

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Mankind Ultimate

    $29.39$0.29/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $74.99$0.37/ml

  • Kenneth Cole

    3 providers

    Black

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Black

    $26.59$0.53/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $31.49$0.31/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Kenneth Cole

    3 providers

    Reaction

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Reaction

    $27.99$0.56/ml

    $37.79$0.38/ml

    best of 3 providers at 100 ml

Lowest price
-

across 0 providers

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
-

per millilitre

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 28, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 30 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 30 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$20.11
Sep 28, 20264 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$20.11
Average now:
$20.11
Trend:
flat

More from Kenneth Cole

Other Kenneth Cole fragrances we price across providers.

  • Kenneth Cole

    3 providers

    Mankind

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Mankind

    $49.99$1.00/ml

    $30.09$0.30/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $42.99$0.21/ml

  • Kenneth Cole

    3 providers

    Signature

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Signature

    $24.99$0.50/ml

    $36.39$0.36/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Kenneth Cole

    3 providers

    Black

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Black

    $26.59$0.53/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $31.49$0.31/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Kenneth Cole

    3 providers

    Mankind Ultimate

    EDT · Men

    Bottle size for Kenneth Cole Mankind Ultimate

    $29.39$0.29/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $74.99$0.37/ml